Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Honza_

Pages: [1]
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Locus - addon GeoGet Database
« on: March 25, 2012, 19:29:36 »
Quote from: "tprochazka"
Už se zdá, že je vše opraveno. Díky moc. Jen jsem si teď všiml, že v režimu Live map se občas při přiblížení ztrácí keše. Je tam, pak zazoomuju a ona zmizí s už se neobjeví, takže ty živé mapy raději ještě moc nepoužívat.
Toto se mi stává u vyluštěných mystery keší. Vypozoroval jsem, že jakmile se dostanou původní souřadnice mimo mapu, tak vyluštěná mystery, přesunutá na final waypoint zmizí.

2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Rychlé přepínání map
« on: July 22, 2011, 12:32:27 »
Nefuguje to jen s cykloatlasem, který se skládá z více souborů a je v /maps/Shocart/. Pokud přes tlačítko + přidám jednotlivou mapu z této složky, tak ta funguje korektně. Chová se to stejně při zvolit i vycentrovat.
Také jsem měl stejný problém se souborem map jako v tomto topicu viewtopic.php?f=28&t=772 musel jsem všechny mapy nahrát znovu, protože při nějakém pádu aplikace zůstali ve složce /maps/Shocart/ další soubory s jinou příponou a některé soubory zmizely.

3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Chybné datum logů
« on: July 22, 2011, 12:07:32 »
Díky za rychlou reakci.

4
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Rychlé přepínání map
« on: July 22, 2011, 05:27:37 »
Když použiji tlačítko k rychlému přepínání map a vyberu poslední online mapu tak mi již nejde přepnout zpět na nejbližší mapy a použít osobní mapu. Kliknu dám nastavit, ale nic se nestane a mapa zůstane na poslední online.

5
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Chybné datum logů
« on: July 22, 2011, 05:17:32 »
Při importu bodů z GPX (geoget) i při importu z addonu Geocaching4Locus dochází k přepsání datumu logů na aktuální, takže mám u všech logů 22.7.

6
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Špatné ikony - Geocaching
« on: July 07, 2011, 19:10:30 »
OK, díky za rychlou odpověď.

7
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Špatné ikony - Geocaching
« on: July 07, 2011, 18:54:31 »
Mám problém s ikonami disablovaných keší, které naimportuji z geogetu. Ikona není přeškrtnutá, ale má v rohu hvězdičku.
Dříve platilo, že hvězdičku v rohu má vyluštěná mysterka a disablovaná je škrtnutá, změnilo se něco nebo je to jen chyba u mě?

8
Dle mého názoru to není problém, který nelze překonat. Máme tu aplikaci, která umí navigovat, zobrazovat atd. a mapové podklady válící se po internetu.
Je lepší odstranit "nelegálně" používané podklady než mít problémy se zákonem a ukončit veškerý vývoj. Proto schvaluji krok autora.
Nastává éra, kdy stáhnu Locus z marketu a lehce se porozhlédnu po internetu, jestli se někde naválí soubor xml a png. Hodím ho do správné složky a co nevidím, ono to funguje...
Rozhodně nevidím ani problém ve verzi Pro, vývoj si zaslouží ocenění a není závislý na počtu autorem aplikovaných map.

Přeji hodně zdaru a minimum "zlé" komunikace s majiteli mapových podkladů.

9
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Test verze 1.3.0
« on: March 31, 2011, 13:47:57 »
Díky za bleskovou odpověď.
Aha tak to vypadá, že to pípnutí při vyšších frekvencích nestíhá telefon přehrát a jeví se to jako klapnutí a občas to stihne a je celé pípnutí :-) Nejlepší na tom je, že ten zvuk co vypadá jako klapnutí je příjemnější než pípání. Tuto funkci asi vypnu, ale chtěl jsem ji otestovat. Jinak jsem žádný bug nezjistil, ale co lze zjistit za 30minut testování :-) Jdu si hrát dál...

10
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Test verze 1.3.0
« on: March 31, 2011, 13:26:34 »
Právě testuji novou verzi "free" a než vyjde "pro" mám pár připomínek.

V českém překladu chybí některé položky včetně detailnějších popisů:
Search full text
Menu hiding timeout
Keep GPS On when pause
Beep on GPS fix
Use hardware compass
Type of sound notification
Distance for sounds

Zvuk při přibližování k bodu je fajn, ale nechápu proč někdy "klapne" a někdy "pípne". Myslel jsem že to pípne při přiblížení na 100m a pak to začne klapat zvyšující se frekvencí až do souvislého tónu v 0 m.
Bylo by možné přidat tlačítko na dočasnou deaktivaci tónu, když vyndám telefon z kapsy a začnu navigovat podle kompasu. Díky

11
Díky za odpověď. Myslím, že se s tím smířím :-) a začnu trénovat ovládání s nastaveným automatickým skrýváním panelů.

12
Určitě je funkce skrývání užitečná, ale kombinace obou způsobů by si snad našla své uživatele. Nechám na autorovi, zda je to obtížné naprogramovat a proto to zavrhne.

13
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Nastavitelná průhlednost tlačítek
« on: March 25, 2011, 13:21:57 »
Chtěl by jsem dát návrh na vylepšení tohoto super programu.

Používám ho již nějaký pátek a hodila by se mi možnost nastavit průhlednost horního, spodního a pravého panelu. Zvětšila by se užitná plocha map. A pravidelní uživatelé stejně vědí kde jsou tlačítka umístěna, takže horší čitelnost nebude na závadu.

Děkuji autorovi za implementaci tlačítka "ignorovat" při importu bodů.

Pages: [1]