Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Vojtěch Chytka

#1
No vidíte to  :) Každopádně moc děkuji!
#2
Vypomáhám na projektu panorama od mapy.cz, v současné době mi připadá dost nešikovně řešené navigování, kdy spolujezdec naviguje právě pomocí vytvořených stop, které pak odškrtává, takže víme, kterou trasu jsme projeli, každý den se ale musí nahrávat do mezipaměti google earth, navíc když Vám deset hodit pere do stehna hajcující notebook, není to moc příjemné  :). Moje předstva by byla taková- pomocí mobac vytvořit mapu okresu, nahrát do tabletu a používat Locus, zkoušel jsem to a vcelku dobře funguje nastavení širší stopy záznamu trasy v Locusu, takže naplánované stopy se takto překryjí. Jde už spíše jen o pohodlí, ona většinou se ta čísla dají domyslet.Pro upřesnění- cesta je naplánována tak, aby byla co nejkratší a aby se projely všechny zpevněné cesty v okrese.
#3
Čekal jsem to ale Locus mě možnostmi nastavení už tolikrát pozitivně překvapil, že jsem raději zeptal. Napadá mě tedy řešení překreslování stop záznamem trasy, jeden malý problém je když jsou dvě stopy totožné ale mají jiné číslo- typicky slepá ulice, kdy cesta tam má jedno číslo a cesta zpět druhé- popisy se překrývají, jde toto nějak řešit, například zobrazením popisu pod sebou?
#4
Dobrý den,
Předně bych chtěl poděkovat autorovi za jeho práci na skvělé aplikaci.
Mám dotaz ohledně vypínání stop tak, aby při tom byla vidět mapa, předpokládám, že to možné nebude, ale kdyby náhodou. Mám soubor GPX skládající se z několika stovek stop, ty jsou chronologicky řazeny od jedné až po n. Potřebuji následující- při projetí stopy tuto stopu vypnout, vhledem k tomu, že se zvláště ve městě jedná o stopy velmi rátké, velice by mi pomohlo, kdyby šlo seznam oněch stop zobrazit v nějakém bočním menu nebo prostě tak, aby nezakryl mapu právě tou nabídkou stop.
Nejlépe způsobem podobným, jak to řeší google earth- viz obrázek.
Děkuji

#5
Funguje! Moc děkuju!
#6
Dobrý den,
Potřebuji poradit s následujícím problémem- mám vytvořené KML, ve kterém je cca 200 linií, nahraji je do Locusu ale u začátku i konce každé linie se zobrazí ikonka start/cíl. Jde mi o tom, že to je trasa, kterou potřebuji projet, nahraji si tam tedy vytvořené kml a zapnu nahrávání trasy a projeté úseky se mi překreslí na navolenou barvu nahrávané trasy. Ikonky jsou rušivé hlavně u krátkých linií, kdy zasahují do dalších ulic a mapa se tak stává nepřehlednou. Snad jsem svůj problém popsal dostatečně srozumitelně, budu rád za jakékoli rady. Jinak jsem  tímto programem nadmíru spokojen!! Děkuji