Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Kroko_CZ

#1
Nejjednodušší cesta se mi zdá přímo v podrobnostech upravené kešky použít export, následně vytvořený GPX importovat do GeoGet.
#2
Jen poznámka k té rotaci , obdobně se mi to stává občas u navádění i ve verzi 3.2.3 na HTC One M8, točím osmičky jak blázen a nic ... No a stále se opakující MOJE chyba - mám zapnutý úsporný režim, který kompas totálně zblbne, vypnu ho a ejhle vše je v pořádku. Tak to jen kdyby náhodou.
#3
Fungujem v zápětí po vydání otestováno
#4
Tak jsem se dočkali a AndroidPit se umoudřil :-) , na opravu si rád počkám.
Zvláštní že Free verze 3.2.0 z GooglePlay v pohodě data stáhne, ale po přeinstalaci Pro verzí opět ta samá hláška.
#5
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: aktualizace
July 16, 2014, 15:33:33
No jsou to blbouni, přelousklal jsem diskuzi na podpoře a to jsou pouhá plácání do vody. Jediný důvod proč jsem kupoval aplikaci přes ně bylo, že podporují platbu PayPal. Dnes už mě toto netrápí (už i mobilosaurusové mají karty  s internetovou platbou :-) ), tak počkám do pátku a aplikaci případně zakoupím znovu přes GP . Ve vrcholné sezóně být bez aktualizací ... sice mě zatím nic nevypeklo, ale určitě by to přišlo v nejméně vhodnou chvíli.
#6
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: aktualizace
July 14, 2014, 22:58:34
Hezký večer, nejsem "rejpal" .. ale je nějaké info ? Už proběhlo pár aktualizací a Android Pit stále nic :-(
#7
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: aktualizace
July 10, 2014, 00:35:54
AppCenter stále pouze verze 3.0.2, ač v popisu u apliakce jsou aktuální údaje k verzi 3.1.2 :-(
#8
No jasně že ano - Locus - Menu - Obchod - Navigation - Voices
#9
Tak já bych byl i pro tu možnost SMS, mnozí už dnes mají neomezené tarify a nebo SMS ve vlastní sítě či rodiny zdarma.
#10
A máš všechny díly mapy v jedné podsložce? Doufám tedy že je to stejné jako u rastrových sqlite map kdy jednotlivé díly, pokud jsou, musí být v LOCUS/MAPS/vlastní _složka aby program mezi nimi přecházel automaticky
#11
Zoom je věcí mapových podkladů. Myslím že počet vrstev je stejný jako jsi měl ale mapy jsou zobrazovány na jiném rozlišení (větší hustota pixelů) a tím se zdá že jsou méně podrobné. Zkus si nastavit zvětšení v Locus - Menu - Mapa pokročilé - Měřítko rozlišení a tam zvol zvětšení které ti bude vyhovovat. Já na svém HTC One používám až 2,75x .
#12
"Ve třetím případě, když jsem měl data importovaná přímo z GPX (výstup z GeoGetu jako "Geoget GPXv2 (Extended PQ GPX)"  "

Už dva roky používám GPX výstup z Geogetu a přímý import souboru, ale na rozdíl od tebe jako výstup z Geogetu používám "Original PocletQuery GPX" a jak jsem již psal. datum je v pořádku. Vyzkoušej
#13
Testík odeslán , předávám dál
#14
Tak jsem otestoval na HTC One , 4.4.2


1 a 2 vysvětleno Menionem

3. v Zákadní info mám položku Vytvořeno /ne Schováno/ se správným datumem (taky si myslím že chyba se táhne již se zdrojem dat a nemá co dělat s Locusem)

4. Funguje mi spolehlivě i když jdu na matěřskou keš z waypointu
#15
Toto je problém modulu GPS - má zapnutou statickou navigaci. To je dělané záměrné pro autonavigaci, aby při zastavení auta pozice neposkakovala, většinou to bývá nastaveno na cca rychlost 4-5 km/h. Na mnoha modelech telefonů je to řešené pomocí patche, ale na tento nikde nic nevidím. Ale nejsi sám, řešeno již pčed rokem a a půl, ale nedořešeno http://androidforum.cz/viewtopic.php?t=30499&p=405468