Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - zskal

#1
Jilm: No tohle právě moc dobře nefunguje...Ty mapy jsem konvertoval přes Global Mapper a PDMapCreator..samostatně fungují bezvadně, jenže tam je jedna strana čtverce asi 9km, takže se dost často přechází z jednoho čtverce na druhý...
#2
Fakt tyhle mapy nikdo nepoužívá? Nemá nikdo v Locusu problém při zobrazení přejezdu z jedné mapy na druhou?
#3
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli je možné nějak v Locusu nastavit aby se mi automaticky načetl aktuální čtverec mapy při průjezdu z jednoho čtverce mapy na druhý. Na kole často používám mapy ZM 1:10000 a ty jsou rozděleny do čtverců. Jenže když přejíždím z jednoho čtverce na druhý a mrknu do mapy, tak vidím že jsem v bílém...prostě aktuální čtverec se nenačetl. Tak musím zastavit a ručně vybrat ten dotyčný čtverec mezi mapami. Nepomůže ani všechny tyto čtverce mít v jedné složce. Dříve jsem používal na Symbianu SmartcomGps a ten to v pohodě přepínal sám. Myslím že i OruxMaps tohle zvládá. Vím že Locus není primárně určen pro kolo, ale tohle je už snad jen poslední věc, která mi v něm chybí...nebo to snad někde jde nastavit?
#4
Ahoj, já Locus hodně používám mj. taky k záznamům projeté trasy na kole a nedaří se mi v poslední verzi PRO 1.13.2 nastavit barvu právě zaznamenávané stopy. Když ji nastavím na červenou tak ji na mapě vidím jako tyrkysovou, takže musím nastavit tyrkysovou a pak teda na mapě už mám konečně červenou. Dělám něco blbě, nebo je to chybka? Jinak před autorem smekám....fakt moc dobrý prográmek!