Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - micska

#1
Nojo, s MOBACem jsme se nikdy nějak nenaučil pracovat, některé věci se mi tam prostě nikdy nepodařily  :( (např. použití dlaždic z již existující SQLite databáze). Jetšě to zkusím
Ukmístění do jednoho adresáře je až poslední možností, pokud člověk přesně neví, jestli se stažené části nepřekrývají, někdy to zlobí. Sloučením by se právě měly duplicity odstranit
#2
Zdravím,
má stažených několik nesouvislých oblastí mapy Shocart (všechny oblasti stejná mapa). Existuje jednoduchý způsob, jak je spojit do jednoho souboru? Ideálně tak, aby v případě překryvu oblastí byla použita ta novější dlaždice?
Díky
#3
To je prima  :)
Teď jsem narazil na další problém. Přítelkyně funguje na Android 2.3 (?, nevím přesně, něco děsně starého) a po aktualizaci SM na versi 2.2.8 a Locus 2.20.0, Locus vůbec nevidí mapy SmartMaps. Ty jsou v původním místě přímo v rootu SD, aplikace SmartMaps s nimi bez problémů spolupracuje, ale Locus ne. (Pokud postupuju podle návodu pro Android 4.4.3, nevidí mapy ani aplikace SmartMaps ani Locus  ;) )

Nová verze Locusu bude řešit i toto? Tedy, aby na starém androidu byla zachovaná funkčnost přístupu ke kartě
Díky
#4
Jo, jede to, skvělá práce  8) Díky
#5
To je ta verse 20.20.0.3?
#6
Jak asi všem, na novém Androidu se špatně pracuje s SD kartou. Tím Locus přestal vidět SmartMaps :-(
Ostatně je neviděla ani samotná aplikace SmartMaps. Tam však je problém vyřešen přesunutím map do adresáře /pam. karta/android/data/menion.android.smartmaps/files/ viz http://www.smartmaps.cz/caste-otazky-faq/15/#utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=smartmaps a vše funguje, jak má
Ale Locus mapy stále nevidí, a to ani po ručním  nastavení nového adresáře s mapami. Tedy přesněji řečeno. Locus je vidí, protože při spušetění je projede, ale pak vyhodí hlášku, že mapy nejsou aktivovány (jsou, v SmartMaps jedou bez problémů) nebo nějakou podobnou (dnes se mi nedaří nasimulovat) kde píše něco o "Magicbyte" nebo tak nějak.

Je reálná náprava nebo to je tak velká změna?
Díky
#7
No, úplně "voničem" to není. Je to jediná šance, jak dostat slušnou offline mapu do jablek. Ale to je, uznávám, zcelka offtopic :)
#8
It works :-)   Thanx
#9
Interesting. :-o
Upload of the fieldnotes on GC.com was OK in the almost same time (yesterday 9p.m.). PQ download through Geocahcin Live is OK too just now. But it didn´t need log in.
#10
Hello.
Login to geocaching.com  is impossible, with this error code

"oauth_error_message=The%20given%20key%20was%20not%20present%20in%20the%20dictionary."

Can help anybody? Thanx

Motorola DEFY, CM10.1, Geocaching4Locus ver. 1.5.2.2
#11
Quote from: "menion"ahoj,
  moc pěkný seznámek, děkuju ...

1. tohle je docela zajímavé. ani jsem nevěděl že GS drží všechny tvé editace. Nicméně Locus to má dělané tak, že keš přesune na finální waypoint pouze tehdy, pokud již není vypočtená (tedy označená hvězdičkou). No a jak přijde těch finálních waypontů více, tak na první se to přesune, označí se jako vypočtená a pak už se jí nechce. Změnil jsem tedy pořadí v jakém to ty waypointy kontroluje. Jelikož nejnovější je poslední, tak teď přijde na řadu jako první. Alespoň takto, možno?

Tohle jsme tu už řešili s Arcaem, viz viewtopic.php?f=28&t=1810#p13124 , ale je možné, že už je to zastaralé, asi by to stálo za to vyzkoušet, jak to běhá nyní, takže bacha, nemusí to být WP s nejvyšším číslem.
Pokud si nejste jisti, že už jste správné souřadnice nezadal někdy dříve, vyplatí se přidat si finální souřadnice na GC.com ještě jako poznámku, což se po stažení zobrazí jako další uživatelský WP.
#12
Což je ale velká škoda :-(
Porovnával jsem teď o víkendu SmartMaps 1:25000 a ZM10 a přestože se mizdá, že je SM 25 postavena na ZM10, přecijen těch detailů tam tolik není, takže občas by se ZM10 šikla. Bohužel, v oblastech, kde se nejvíc hodila, signál nebývá nicmoc :-(

Je to problém technický nebo licenční?

Díky
#13
Prima, díky moc, zdá se, že to funguje :-)
K tomu snad už jen jeden dotaz. Stažené dlaždice si Locus pomatuje nebo se při pohybu po mapě musí stahovat znovu a znovu? Díky
#14
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / ZM 10 v Locusu
June 13, 2013, 11:59:52
Hezký den! Neuvažuje se o možnosti využití ZM10 v Locusu? Mapy jsou online volně přístupné a co se kvality mapových podkladů nemají konkurenci. Z dostupných se jim jen velmi zdálky blíží SmartMaps 1:25000.
Díky
#15
Quote from: "menion"v další verzi by měl Locus vyhodit error pokud bude nějaký problém se smartmapami, případně i nějakými jinými mapami. Takže snad to pomůže odhlait kde je problém (se kterou mapou)

Tak nová verze projela mapy, vyhodila jednu "Není aktivována" zjistil jsem, že fakt není (byla na kartě omylem) a po jejím smázaní už Locus mapy neprobírá a nabíhá okamžitě. Bravo!!  :)