Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - goore25

Pages: [1]
1
Aha, tak detailně jsem to nezjišťoval. Při stahování jsem dal výchozí úroveň zoomu na 8, vybral celou ČR a začal stahovat. Až teď při zobrazení v preview pro různé zoomy zjišťuji, že opravdu čtverce chybí - čili nejsou. V reliefné mapě chybí učité čtverce a v normální zase jiné. Při jiném zoomu chybí v obou to samé. Zvláštní je, že když ale porovnám zobrazení v MOBACu a v Locusu, tak ta mapa vytvořená cca před měsícem toho v Locusu obsahuje víc než teď on-line vidím v MOBACu, takže mapové podklady časem mizí!!! Je nějaký jiný zdroj pro stažení map offline?

2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Stažení nestažených podkladů v MOBACu
« on: September 07, 2011, 14:11:11 »
Ahoj, může mi někdo poradit, jak dostahovat mapové podklady, které se mi na první (ani na druhý a třetí) pokus nestáhly v MOBACu (stahování skončilo s chybových hlášením, že se některé jpg nestáhly)? Chybí mi čtverce různých oblastí v různých Zoomech. Tedy pokud vůbec něco takového v MOBACu jde.

3
Maps / Re: [MAPS] Cykloatlas CZ+SK SQLiteDB komplet
« on: September 07, 2011, 14:05:55 »
Nešel by re-up na nějaký server s menší časovou prodlevou? Čekat půl hodiny pro dowbload jednoho packu je i na mě dost...Nebo to alespoň rozdělit na dva balíky - CZ a SK.

4
není, chybí stále. Nebo je třeba nějaký "reset"?

Pages: [1]