Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - pavel_o

#1
Tak u stažených map z Locusu to udělá to samé.
Pokud jsou samostatně přímo v adresáři "maps" soubory *.sqlitedb-shm a *.sqlitedb-wal se sice vytvoří také, ale mapy po jednom fungují.
Pokud se dají do adresáře a spojí se, tak se také ty souboru vytvoří a po druhém spuštění již locus nevidí adresář se spojenými mapami.
#2
Tak jsem udelal cos mi radil (smáznul cache, prejmenoval adresář) a jednou se mi podarilo mapy nastartovat. Když jsem Locus vypnul a znovu zapnul opet jsem je jen videl,ale nesli spustit. Nyní už ani po smazáni cache a přejmenování mapy nevidím. Jdou naimportovat spodním + tlačítkem, ale to jsou pak zase jen po dlaždicích a musí se přepínat.
Zjistil jsem, že se ale v adresáři kde jsou jednotlivé dlaždice (jsou to zřejmě ty samé co jsou v odkazu výš) objevili soubory *.sqlitedb-shm a *.sqlitedb-wal a po jejich smazání se znovu objeví i v locusu a jdou normálně načíst.
Takže je to zrejmě úplně stejný problém jako tu řešíte.
#3
Ahoj, nevím jestli můj dotaz je k tématu, ale od vydání nové verze programu, mi nejdou načíst mapy které mám v adresáři maps (osobní) ještě v jednom adresáři kvuli načítání celé mapy, abych nemusel překlikávat stále nové čtverce.
Postupoval jsem podle tohoto návodu //http://forum.asamm.cz/viewtopic.php?f=28&t=566 a od vydání nové verze LOCUS již mapy v adresáři nevidí, přestože před tím to běhalo v pohodě.
Nevíte co s tím?