Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - nickietwisp

Pages: [1]
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Brouter aplikace - je ještě třeba?
« on: October 07, 2021, 10:38:25 »
Ahoj. Mohu se prosím zeptat, zda je aplikace BRouter pro stahování map ještě potřebná pro provoz Locus Map 4 Gold? Přináší aplikace v tuto chvíli nějaké výhody? Děkuji. Tomáš.

2
Ahoj. Jsem spíše začátečník s Locusem, ale už teď ho používám dost často. A asi si dost vymýšlím, ale nešlo by udělat, abych mě zástupce na panelu funkcí hodil rovnou do konkrétní složky s trasami a ne jen do toho obecného výběru složek s trasami? Kdyby šlo třeba v expertním nastavení nastavit, jaká cesta bude výchozí pro "Správce tras". A buď by to byl ten default, co je teď a nebo nějaká konkrétní složka s trasami. Děkuji za info :-)

3
Ahoj. Mohli byste mi prosím poradit, jak zjistím vzdálenost od aktuální polohy k bodu na trase, který si nějak označím? Ale není to nijak definovaný bod (waypoint). Desktopové Mapy.cz mají podobnou funkci, která po ukázání kurzorem myši kamkoliv na trasu, zobrazí okno se vzdáleností bodu od začátku trasy. Chci to použít tak, že prostě někde stojím a chci si snadno zjistit, jak daleko je to po trase třeba do další vesnice. Díky.

Pages: [1]