Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - kubasek

#1
Ahoj, nejspíš se podobná otázka již řeší v jiném vlákně, ale nepovedlo se mi dle klíčových slov dohledat. Jde mi o to, že aby Locus korktně zaznamenával záznam trasy a navigoval při zamčeném telefonu, tak musím povolit vše pro fungování aplikace na pozadí. Optimalizace atd. Záznam funguje správně, všechno je jak má být. Jenže když pak aplikaci nepoužívám a za den ani jednou neotevřu, tak mi stejně za den vezme kolem 5-10% baterie. Měl jsem puštěnou automatickou zálohu, tak jsem si říkal, že ji drží v běhu tohle, ale ani po vypnutí se nic nezměnilo a aplikaci stále vidím, že běží. Poradí někdo jak tohle vyřešit, aniž bych musel stále přenastavovat optimalizaci baterie a další věci? Díky
#2
ahoj, je možné zobrazit statistiku ujetých/ušlých tras za zvolené období celkem? Aniž bych musel "kostrbatě" slučovat trasy do jedné, ale zkrátka pouze manuálně zaškrtnout které chci nebo filtrovat pomocí období apod. Například ujeté/nastoupané km na kole za sezónu. Nebo ušlá/nastoupaná vzdálenost na dovolené apod. Díky. Snad jsem nepřehlídl už podobné téma.