Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - NaLaNo

#1
Ahoj, používám verzi Pro 3.38.4.
1. Celá aplikace zahyne, pokud se snažím v dialogu online logování keší načít předměty.Pak se aplikace odporoučí do věčných lovišť a musím ji znovu spustit.
Toto se děje v této verzi , možná i v 3.37. Před pár měsíci to fungovalo.
2. Jindy nastane kolaps aplikace při načítání keší přes doplněk pro Geoget. Mám vypnutou živou mapu a keše načítám pomocí tlačítka v postranním panelu. Zároveň mám nastavené automatické otáčení. Pokud v průběhu načítání keší z tohoto doplňku otočím mobilem na šířku nastane problém. Ale to asi bude víc problém toho doplňku. To se dá lehce obejít, že v průběhu načítání nehýbu telefonem. to trvá 1-2s , to se dá vydržet. Toto se děje několik měsíců.
Zdravím a děkuji za skvělý program.
NaLaNo
#2
Obracím se po delší době s podivnou změnou chování. Používám Locus na hledání keší, které dostávám do Locusu pomocí pluginu s GeoGetu bez importu dat do Locusu. Mám nastavené automatické načítání všech waypointů. V nové verzi se mi zobrazí jen waypointy typu parkování a rozcestí. Ostatní typy waypointů jsou skryté, na záložce s waypointy mají šktrlé oko. Zde se dají nastavit, aby byly vidět, ale jen do dalšího načtení keší pomocí pluginu.
je možné, že toto chování souvisí se změnou v Geogetu.
Viz http://www.geocaching.cz/blog/25/entry-630-nav%C5%A1t%C3%ADven%C3%A9-waypointy/
Tedy kdyby toto Locus podobně zpracoval, bylo by to skvělé. Tedy waypointy, které mám označené jako navštívené, by byly v Locusu skryté, nenavštívené waypointy by byly vidět.
Děkuji a přeju veselé Velikonoce
#3
Ahoj, mám takový námět na vylepšení. V nedávné verzi vznikla možnost ukládat obrázky z listingů keší do adresářové struktury přímo v mobilu/tabletu.
Měl bych dotaz, jestli by nepřibyla další varianta obrázky ukládat/načítat ze souboru .imc?
trochu se o tom diskutuje i zde:
http://www.geocaching.cz/topic/31489-listing-obrázkyspoilery-locus-offline
Uvedený soubor používá Geoget, nevím, jestli by to nemělo být spíše součástí addonu pro Geoget. Ale nebylo by dobré, aby se kopírovaly zbytečně všechny obrázky z imc souboru do úložistě..
Jen ocituji HaLuMu z duiskuse:
" Je to jednoducha Sqlite databaze. V principu tabulka URL + binarni data obrazku. Navic jeste nejaky ten timestamp, aby se dal osnadno zjistovat, jeslti na webu neexistuje novejsi verze. A k tomu je pak jeste druha pomocna tabulka rikajici, ktere URL jsou pouzite u jake kese"
Bylo by pak dobré, že data o keších by člověk v terénu vůbec nepotřeboval - listingy si jeden zkopíruje z GeoGet a takto by si zkopíroval pak ješt2 jeden soubor .imc s obrázky. A bybo by vše offline i v terénu v pustině.
Děkuji za pozornost :-)