Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - NaLaNo

Pages: [1]
1
Ahoj, používám verzi Pro 3.38.4.
1. Celá aplikace zahyne, pokud se snažím v dialogu online logování keší načít předměty.Pak se aplikace odporoučí do věčných lovišť a musím ji znovu spustit.
Toto se děje v této verzi , možná i v 3.37. Před pár měsíci to fungovalo.
2. Jindy nastane kolaps aplikace při načítání keší přes doplněk pro Geoget. Mám vypnutou živou mapu a keše načítám pomocí tlačítka v postranním panelu. Zároveň mám nastavené automatické otáčení. Pokud v průběhu načítání keší z tohoto doplňku otočím mobilem na šířku nastane problém. Ale to asi bude víc problém toho doplňku. To se dá lehce obejít, že v průběhu načítání nehýbu telefonem. to trvá 1-2s , to se dá vydržet. Toto se děje několik měsíců.
Zdravím a děkuji za skvělý program.
NaLaNo

2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Změna v načítání waypointů
« on: March 29, 2018, 15:20:09 »
Obracím se po delší době s podivnou změnou chování. Používám Locus na hledání keší, které dostávám do Locusu pomocí pluginu s GeoGetu bez importu dat do Locusu. Mám nastavené automatické načítání všech waypointů. V nové verzi se mi zobrazí jen waypointy typu parkování a rozcestí. Ostatní typy waypointů jsou skryté, na záložce s waypointy mají šktrlé oko. Zde se dají nastavit, aby byly vidět, ale jen do dalšího načtení keší pomocí pluginu.
je možné, že toto chování souvisí se změnou v Geogetu.
Viz http://www.geocaching.cz/blog/25/entry-630-nav%C5%A1t%C3%ADven%C3%A9-waypointy/
Tedy kdyby toto Locus podobně zpracoval, bylo by to skvělé. Tedy waypointy, které mám označené jako navštívené, by byly v Locusu skryté, nenavštívené waypointy by byly vidět.
Děkuji a přeju veselé Velikonoce

3
Ahoj, mám takový námět na vylepšení. V nedávné verzi vznikla možnost ukládat obrázky z listingů keší do adresářové struktury přímo v mobilu/tabletu.
Měl bych dotaz, jestli by nepřibyla další varianta obrázky ukládat/načítat ze souboru .imc?
trochu se o tom diskutuje i zde:
http://www.geocaching.cz/topic/31489-listing-obrázkyspoilery-locus-offline
Uvedený soubor používá Geoget, nevím, jestli by to nemělo být spíše součástí addonu pro Geoget. Ale nebylo by dobré, aby se kopírovaly zbytečně všechny obrázky z imc souboru do úložistě..
Jen ocituji HaLuMu z duiskuse:
" Je to jednoducha Sqlite databaze. V principu tabulka URL + binarni data obrazku. Navic jeste nejaky ten timestamp, aby se dal osnadno zjistovat, jeslti na webu neexistuje novejsi verze. A k tomu je pak jeste druha pomocna tabulka rikajici, ktere URL jsou pouzite u jake kese"
Bylo by pak dobré, že data o keších by člověk v terénu vůbec nepotřeboval - listingy si jeden zkopíruje z GeoGet a takto by si zkopíroval pak ješt2 jeden soubor .imc s obrázky. A bybo by vše offline i v terénu v pustině.
Děkuji za pozornost :-)

Pages: [1]