Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - terzdek

Pages: [1]
1
Ahoj,

mám problém se sdílením výletu viz screen. Na mapce nejde vidět ujeta trasa (není nijak zvýrazněna). Takže takhle jen posílam graf a informace, kolik jsem ujel.

Je to chyba, nebo je to jen mou mapou, která má překryvné zobrazení přes zobrazenou trasu ?

Díky

2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / automatické vystředění mapy
« on: August 27, 2019, 09:50:32 »
Ahoj, od nové aktualizace mi zlobí locus. Zasílám dvě videa, kde je hezky vidět, jak při editaci trasy se kurzor vystřeďuje podle polohy. Což je pak ale pěkná otrava.
https://photos.app.goo.gl/8M7nLDv7PzbSktUC9
https://photos.app.goo.gl/K5vVuSS828s7KpiA6
Předem díky za opravu.

3
Ahoj, Locus používám teď už skoro denně a tak jdu s dotazem.

Abyste pochopili jak jej používám a kdy se problém projeví, začnu od začátku.

Zapnu Locus a automaticky se zapne záznam trasy a LiveTracking. Poté přejdu do Dashboardu a zaktivuji mnou vytvořené téma. Nyní kliknu na ikonku vystředění mapy, aby locus sledoval mou polohu a posouval se s ní. Následně si zobrazím naimportovanou trasu a zamknu obrazovku.

Nyní k věci, lze někde nastavit, aby když kdykoliv kliknu do mapy (abych se třeba podíval, kam trasa dále vede, popř. našel nějakou keš), aby se pozice po nějaké době automaticky zase vystředila a sledovala mou pozici?

Nyní z pozice ujedu a musím ručně zmáčknou vystředění na pozici, jinak prostě z místa ujedu mimo mapu. Toto však přes obal držáku je téměř nadlidský výkon.

Předem díky za odpověď:)

4
Themes - Dashboards & Custom screens / [DASH] MTB Bike
« on: April 07, 2019, 13:22:35 »
Dashboard s grafem.

5
Ahoj

při zadávání dat do Locus tracking vždy apka spadne. Je jedno, zda zadávám nové servery, nebo edituju stávající nastavení. Smazal jsem i config a začal od znovu, ale vždy spadne. Nelze zadat ani ručně. Více ve videu.


https://www.youtube.com/watch?v=iDBM1HHEEqk

6
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Graf připravené trasy
« on: November 28, 2018, 15:06:48 »
Ahoj, řeším problém. Udělal jsem si vlastní dashboard. Vyhrál jsem si s ním celkem slušně a nyní mam nahoře graf, který ukazuje převýšení, které právě jedu. SUPER!

Nicméně jsem se snažil docílit toho, abych dokázal zobrazit graf z trasy, kterou si předem vytvořím. Tj. abych věděl, v jaké části stoupání se nacházím a pod. To se mi bohužel nepovedlo.

Nyní k otázce, lze nějak zobrazit graf trasy, podle které jedu (trase předem připravená), aby mi současné ukazoval pozici, kde se právě v onom grafu nacházím?

Předem díky za odpověď.


7
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / roztažení aplikace do výřezu
« on: August 17, 2018, 09:38:21 »
Zdravím, jde nějak donutit appku Locusu, aby se roztáhla na celou obrazovku? Konkrétně na Honor 10 Dík

8
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / navigační čára
« on: September 26, 2016, 12:16:11 »
Ahoj, prosím o pomoc při navigování na bod.

Zajímá mne, jak mohu docílit změny velikosti navigační čáry a její styl. Rád bych docílil stejného efektu, jako má garmin, tedy tlustá např. zelená čára.  Jedná se o tuto čáru:


"mezi vaší pozicí a naváděným bodem se natáhne přímka, tvořená šipkami ve směru vašeho cíle
v horním levém rohu se objeví tlačítko navádění - klepnutím na něj zobrazíte detailní informace o bodu a příslušné ovládací prvky"

Dále bych se chtěl zeptat, jak docílit toho, aby při navigování se mapa otočila směrem, kterým jedu či jdu.

Děkuji předem.

Pages: [1]