Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - Horalka

#1
Dobrý den. Mám Locus gold a mobil Samsunng galaxy S20. Na výletech mívám spuštěnou navigaci, zároveň záznam trasy, mobil převážně v kapse. Mám aktivovanou funkci, aby Locus běžel stále na pozadí (nebo jak se to přesně jmenuje). Na postranním panelu mám připnutou aplikaci fotoaparátu, takže odtama spouštím fotoaparát a sem tam něco vyfotím. A někdy se stane, že proces focení vypne záznam trasy, což bohužel zjistím až třeba po dalších 3 km. Dříve se mi to nestávalo a nejsem si vědomá toho, že bych měnila nějakou funkci v Locusu. Jediné co mě napadá je, že jsem dříve měla zakázáno v aplikaci fotoaparát zapisovat do fotky polohu GPS a před časem jsem to povolila. Ale že by to bylo tak, že ihned po té změně se mi začal vypínat záznam trasy při focení, tak tak to nebylo.
Každopádně to není tak, že se mi vypne záznam trasy vždy po každém focení, ale jenom někdy. Ale nikdy se sám nevypne, když nic nefotím.
Prosím, napadá vás, v čem by mohl být problém?

Děkuji.   
#2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Import trasy
September 24, 2020, 10:25:04
Zdravím Lokusáky :-)
Mám prosbu. Nefunguje mi import tras. Dám trasy, kliknu na +, dám Import a vyskočí mi hláška "Omlouváme se, tohle nějak nefunguje. Invalid  Credentials, code: 401."
Verzi Locusu mám Pro a staženou tu úplně nejnovější, dělalo mi to ale už i na předchozí verzi.
Nejsem žádný technický odborník, nicméně Locus používám už léta letoucí a import tras jsem dřív běžně používala.
Co dělám špatně? 
Děkuji za nasměrování.
#3
Situace: jdu na běžkách, nechám se navigovat Lucusem, z kapsy mi pěkně hlásí kdy kde odbočit, paráda. Občas narazím na pěknou scenérii, vytáhnu telefon z kapsy, přepnu na foťák (mám ikonu foťáku v pravém panelu na hlavní locusí obrazovce), vyfotím. Dám tlačítko "zpět" na mobilu a dostanu se někdy na domovskou obrazovku, někdy zpět do Locusu, ale nadefinovaná navigace vždy zmizí a musím jí znova ručně nastavovat, což je teď v tom mrazu hrůůza :-). Mám zaškrtnutou volbu "Locus jako služba".
Prosím existuje nějaký fígl, aby mi i po focení zůstal Locus zapnutý i s navigací?
Díky.