Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - puschpull

#1
Dobrý den. Locus u mě patří mezi velmi využívané aplinace. Dosud jsem ho měl na Samsungu s Androidem Jelly Bean (4.1.2).
Nyní jsem přišel ke skvělému Sony Xperia Z3 Compact (Marshmallow 6.0.1)
Čekám jen na nano SIM kartu spodporou LTE, dám pak tovární nastavení a čistou instalaci pár oblíbených aplikací. Mezi nimi i Locus Pro. U starého mobilu jsem měl množství map na SD kartě (cca 18 GB) a s úspěchem je využíval.
Lze toto i v případě nového výše zmíněného telefonu? (Kartu mám 32 GB, zatím prázdnou, jen co tam systém vytvořil po načtení do mobilu)
V případě že mapy nepůjde provozovat na SD kartě tak to taky nějak zvládnu. Sony Xperia Z3 Compact má 16 GB vnitřní paměť z toho cca 12 GB pro uživatelská data a programy.
Děkuji
#2
Potřeboval bych radu. Bohužel se mi začal občas sám od sebe restartovat telefon. (3 měsíce po záruce). Samozřejmě se chystám nejprve provést tovární nastavení.
Telefon: Samsung Xcover II, karta 32 GB, Locus Pro
Pamatuje si někde instalátor aplikací (play.google.com) že daná aplikace je koupená?
Stačí provést export nastavení a po instalaci poslední verze Locusu zase dát import?
Bude si pak pamatovat cesty k datům: body, trasy, offline mapy na SD kartě?
Uvítám jakékoliv rady a připomínky. Děkuji.
P.S.: Locus patří mezí mé nejvíce využívané aplikace.

hmm tak momentálně nemohu ani najít ten export nastavení. Přitom jsem ho v minulosti již několikrát dělat. Kde je to  "zakutané"? Děkuji
#3
Přeji hezký den. Od jistě doby ... cca 2-3 týdny zpět mám problém: Po skončení navigace mi tato projetá trasa zůstává na mapě v podobě silné, cca tyrkysově zbarvené trasy a já nevím, jak ji smazat. Zmizí až po projetí další navigace, ale opět pak zůstane vidět tato nová (poslední) trasa. Asi je to nějaká blbost v nastavení o které nevím, ale zkoušel jsem procházet celé menu a nevím jak se poslední trasy zbavit.
Děkuji za každou dobrou radu. :-)
#4
Dnes se sama nainstalovala aktualizace, zobrazili se novinky (nainstalovaly se jak verze 3.10.0 tak 3.10.1, která prý opravuje pád aplikace po spuštění) nicméně, spustit nejde.
Mám Samsung Galaxy Xcover 2 (GT-S7710) - Android 4.1.2

Zatím s tím nechci nijak laborovat, mám spoustu svých nastavení, Locus patří k mým nejvyužívanějším aplikacím.
Prosím o radu, co v této situaci dělat (dovolená, výlety na krku ...)
Nedělat nic a čekat na aktualizaci?
Děkuji