Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - TomF

#1
Ahoj, narazil jsem (asi jako občas každý) na místa bez mobilního internetu a zjistil jsem, jak by se mi hodila taková of-line překrytová mapa pokrytí mobilním internetem (případně i signálem), aby se dalo zobrazit, kde je přibližně možné se na "svého" operátora připojit a kde to nemá cenu ani zkoušet, protože signál je daleko? 
Nebylo by možné takovou of-line mapu nějak vyrobit nebo přidat do Locusových map? Např. pro Vodafone je zde: http://www.vodafone.cz/mapa-pokryti/
Předem dík za info.
#2
Ahoj, nevím jestli je možné nastavit nějaké zobrazení na mapě jako "oblíbené" - např. když někam jedu a z nějakých důvodů nemám spuštěnou GPS, aby byl možný rychlý náhled na mapu v předem vybraném měřítku (např. ubytování ve městě, které si najdu předem).
Občas by se mi také hodilo, kdyby zobrazení mapy mělo možnost návratu k poslednímu náhledu - tedy když něco vyhledávám a odskočím na pozici své polohy dle GPS, nevím jestli je možné jednoduše se vrátit na předchozí vyhledané zobrazení.
#3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Výpočet trasy
March 03, 2015, 00:05:13
Ahoj, škoda, že je u volby výpočet trasy autem možnost výběru pouze nejkratší / nejrychlejší a není na výběr "něco mezi", což je v některých navigacích označované jako trasa ekonomická. Ale to je zřejmě podle možností MapQuest. Můj dotaz směřuje k tomu, jestli by se nedala při výpočtu zvolit možnost Porovnání, kde by se na jedné obrazovce objevily výsledky obou možností (nejkratší / nejrychlejší) - tedy délka a čas + použité nastavení (dálnice / zpoplatněné / nezpevněné). Pokud by byla i přímá volba spuštění vybrané možnosti trasy bylo by to dokonalé :).