Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - TomF

Pages: [1]
1
Ahoj, narazil jsem (asi jako občas každý) na místa bez mobilního internetu a zjistil jsem, jak by se mi hodila taková of-line překrytová mapa pokrytí mobilním internetem (případně i signálem), aby se dalo zobrazit, kde je přibližně možné se na "svého" operátora připojit a kde to nemá cenu ani zkoušet, protože signál je daleko? 
Nebylo by možné takovou of-line mapu nějak vyrobit nebo přidat do Locusových map? Např. pro Vodafone je zde: http://www.vodafone.cz/mapa-pokryti/
Předem dík za info.

2
Ahoj, nevím jestli je možné nastavit nějaké zobrazení na mapě jako "oblíbené" - např. když někam jedu a z nějakých důvodů nemám spuštěnou GPS, aby byl možný rychlý náhled na mapu v předem vybraném měřítku (např. ubytování ve městě, které si najdu předem).
Občas by se mi také hodilo, kdyby zobrazení mapy mělo možnost návratu k poslednímu náhledu - tedy když něco vyhledávám a odskočím na pozici své polohy dle GPS, nevím jestli je možné jednoduše se vrátit na předchozí vyhledané zobrazení.

3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Výpočet trasy
« on: March 03, 2015, 00:05:13 »
Ahoj, škoda, že je u volby výpočet trasy autem možnost výběru pouze nejkratší / nejrychlejší a není na výběr "něco mezi", což je v některých navigacích označované jako trasa ekonomická. Ale to je zřejmě podle možností MapQuest. Můj dotaz směřuje k tomu, jestli by se nedala při výpočtu zvolit možnost Porovnání, kde by se na jedné obrazovce objevily výsledky obou možností (nejkratší / nejrychlejší) - tedy délka a čas + použité nastavení (dálnice / zpoplatněné / nezpevněné). Pokud by byla i přímá volba spuštění vybrané možnosti trasy bylo by to dokonalé :).

Pages: [1]