Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Joska 000

Pages: [1] 2
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Citlivost bodu.
« on: June 19, 2021, 07:58:14 »
Zdravím. Stává se mi velmi často, že nemohu aktivovovat bod po ťuknutí na ikonu . Vypadá to, že to zlobí pouze u ikon keší. Ostatní přístupová tlačítka i waipointy jsou OK.
Edit: Tak jsem udělal tovární reset a nové nastavení a zatím OK. Uvidím v praxi.
Edit: Tak pořád je to oproti jiným "dotykovým bodům" nějak méně citlivější, což ve staré verzi nebylo.

2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Záloha do cloudu
« on: May 20, 2021, 21:19:23 »
Zdravím. Ve staré poslední verzi se mi nedaří nahrát zálohu do Dropboxu. Vždy mě to uloží do interní paměti. Xiaomi redmi 5. V nové verzi bylo přidáno i One Drive a tam je problém ten samý. Xiaomi Poco.Vždy jen do interní paměti. Musím říci, že dnes si tedy nová apka nějak žila svým životem. No zatím uvidím co bude dál.
Edit: Tak beru zpět. Je tam rozdíl v aut.záloze a ruční záloze. Jak jsem pochopil aut. to ukládádá do cloudu dle určené cesty a ručně se ukládá do interní paměti.

3
Zdravím. Locus používám velmi dlouho dobu a tak už jsem si nějak zvykl na určitá rozložení. Ale nová verze je opět tak nějak překopaná a člověk se musí zase naučit co a jak. Vyhovovalo by mě, aby se položky ve vyskakovacích oknech daly sestavit, případně zneviditelnit dle mého přání. Jen pro příklad uvedu. Ve verzi 3.51.3 se zobrazuje postupně: umístění ve složce/souřadnice vypočítané/souřadnice originální/poznámka/ a potom další info o bodu.Verze LM4 už to má uplně jinak a tak se musí listovat sem a tam abych si třeba jen ověřeřil rozdíl souřadnic. Samozřejmě,že každej to může brát jinak a má jiné prijority v zobrazování.

4
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Zachovat vlastní data během importu.
« on: October 19, 2020, 18:56:35 »
Zdravím. Trošku maturuji u přenosu dat a není mi jasné jak zachovat vlastní záznamy. Pokud zaškrknu "nepřepisovat data", tak moje poznámky při aktualizaci ke keši zůstanou zachovány, ale souřadnice změněné na webu se v Locusu neaktualizují. Pokud odškrknu, souřadky se aktualizují, ale zmizí moje poznámky. Dělám něco špatně? Díky.

5
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Zapisování/kopírování souřadnic.
« on: August 29, 2020, 09:15:50 »
Zdravím. Nebyla by možnost přepnutí na jeden řádek,tak jak je to třeba v ověřovátku na GC. Díky.

6
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Poslední aktualizace
« on: February 21, 2020, 17:57:12 »
Po poslední aktualizaci Locus nedává celé info o keších a v nabídce ke keši v roletce aktualizace taky chybí. Je to jenom u mě?

7
Zdravím. Nebyla by možnost v rámci úspory energie přidat funkci "rozsvícení obrazovky při přiblížení na bod? Většinou si na větší vzdálenost obrazovku vypnu,ale občas zapínám ohledně ověření směru. Díky.

8
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Duplikáty bodů.
« on: April 02, 2019, 07:59:50 »
Stále neúspěšně bojuji s nějakým rozumným vyfiltrováním stažených bodů. Nemohu přijít na ten systém jak se vyvarovat toho,aby se mi tam dostal opět stejný bod. Problém je asi v tom,že s každým přidaným FP se tam nahraje duplikát. Asi dělám něco špatně,nebo je na to nějakej návod? Díky.

9
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / akce po nálezu
« on: November 13, 2016, 21:18:44 »
Zdravím. Zkoušel jsem nastavit akce po nálezu/navádět na nejbližší bod, ale nějak to není funkční. Keš se nezaloguje,ikona nezmění a navádění se vrátí na současnou keš. Přitom v teréních poznámkách se jeví jako zalogovaná. Celkem bych to uvítal třeba u powertrailu. Díky.

10
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Otočení mapy na displeji
« on: August 14, 2016, 21:26:19 »
Zdravím. Někdy se mi stává,že se při navádění mapa otočí o 180% to znamená,že jedu dopředu,ale na displeji dozadu. Je celkem zajímavé,že tak koná aji smartmaps. Někdy se to otočí samo,někdy pomůže obnova ze zálohy,ale přesnou příčinu jsem nezjistil. Možná taky problém ve founu.

11
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Dynamické výšky.
« on: March 19, 2016, 08:56:59 »
Nějak se mi plynule nezobrazují  dynamické výšky. Po zastavení kurzoru tak asi po 3 vteřinách se zobrazí,po posunutí údaj mizí. Dělal jsem reinstal founu a tím i aplikace,takže jsem možná něco v nastavení přehlídl.Volbu zobrazit mám samozřejmě zaplou.  Díky.
Edit. Tak jsem musel stáhnou dynamická data a je to OK.

12
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Smart maps_nezobrazování POI
« on: March 02, 2016, 09:05:25 »
Zdravím.Pokud si vytvořím v GeoGetu PQ,tak se mi ve smart maps body nezobrazí.Pokud ovšem načtu přímo z databáze,tak je to OK.

13
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Návrat z GG nástrojů.
« on: February 04, 2016, 18:19:24 »
Trošku tady maturuji,jak se vrátit zpět na mapu po použítí nástrojů např. kruh;přímka atd. Zatím to řeším restartem aplikace. Možná něco přehlížím. Díky za radu.

14
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Fieldnotes
« on: July 14, 2015, 10:06:01 »
Zdravím.Poslední dobou mám problém se zalogováním.Odešlu do Locusu a objeví se zpráva "The acces token is expired".Někdy dříve mě tato hláška vyskakovala i při aktualizaci keše.

15
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Načítání podle filtru.
« on: June 25, 2015, 08:31:19 »
Zdravím. Existuje nějaký rychlejší příkaz k načtení keší podle filtru? Jde mi o to,že pokud nevyfiltruji a mám uloženo velké množství keší (více jak 10000), foun to nějak s práci s mapou nestíhá. Takže si kolem určité oblasti použiji filtr a je to OK. Ovšem tento příkaz je docela opruz.Uvítal bych přímý příkaz "načtení podle filtru".Pokud to někde je tak se omlouvám.
Díky.

Pages: [1] 2