Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Joska 000

Pages: [1]
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Poslední aktualizace
« on: February 21, 2020, 17:57:12 »
Po poslední aktualizaci Locus nedává celé info o keších a v nabídce ke keši v roletce aktualizace taky chybí. Je to jenom u mě?

2
Zdravím. Nebyla by možnost v rámci úspory energie přidat funkci "rozsvícení obrazovky při přiblížení na bod? Většinou si na větší vzdálenost obrazovku vypnu,ale občas zapínám ohledně ověření směru. Díky.

3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Duplikáty bodů.
« on: April 02, 2019, 07:59:50 »
Stále neúspěšně bojuji s nějakým rozumným vyfiltrováním stažených bodů. Nemohu přijít na ten systém jak se vyvarovat toho,aby se mi tam dostal opět stejný bod. Problém je asi v tom,že s každým přidaným FP se tam nahraje duplikát. Asi dělám něco špatně,nebo je na to nějakej návod? Díky.

4
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / akce po nálezu
« on: November 13, 2016, 21:18:44 »
Zdravím. Zkoušel jsem nastavit akce po nálezu/navádět na nejbližší bod, ale nějak to není funkční. Keš se nezaloguje,ikona nezmění a navádění se vrátí na současnou keš. Přitom v teréních poznámkách se jeví jako zalogovaná. Celkem bych to uvítal třeba u powertrailu. Díky.

5
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Otočení mapy na displeji
« on: August 14, 2016, 21:26:19 »
Zdravím. Někdy se mi stává,že se při navádění mapa otočí o 180% to znamená,že jedu dopředu,ale na displeji dozadu. Je celkem zajímavé,že tak koná aji smartmaps. Někdy se to otočí samo,někdy pomůže obnova ze zálohy,ale přesnou příčinu jsem nezjistil. Možná taky problém ve founu.

6
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Dynamické výšky.
« on: March 19, 2016, 08:56:59 »
Nějak se mi plynule nezobrazují  dynamické výšky. Po zastavení kurzoru tak asi po 3 vteřinách se zobrazí,po posunutí údaj mizí. Dělal jsem reinstal founu a tím i aplikace,takže jsem možná něco v nastavení přehlídl.Volbu zobrazit mám samozřejmě zaplou.  Díky.
Edit. Tak jsem musel stáhnou dynamická data a je to OK.

7
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Smart maps_nezobrazování POI
« on: March 02, 2016, 09:05:25 »
Zdravím.Pokud si vytvořím v GeoGetu PQ,tak se mi ve smart maps body nezobrazí.Pokud ovšem načtu přímo z databáze,tak je to OK.

8
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Návrat z GG nástrojů.
« on: February 04, 2016, 18:19:24 »
Trošku tady maturuji,jak se vrátit zpět na mapu po použítí nástrojů např. kruh;přímka atd. Zatím to řeším restartem aplikace. Možná něco přehlížím. Díky za radu.

9
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Fieldnotes
« on: July 14, 2015, 10:06:01 »
Zdravím.Poslední dobou mám problém se zalogováním.Odešlu do Locusu a objeví se zpráva "The acces token is expired".Někdy dříve mě tato hláška vyskakovala i při aktualizaci keše.

10
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Načítání podle filtru.
« on: June 25, 2015, 08:31:19 »
Zdravím. Existuje nějaký rychlejší příkaz k načtení keší podle filtru? Jde mi o to,že pokud nevyfiltruji a mám uloženo velké množství keší (více jak 10000), foun to nějak s práci s mapou nestíhá. Takže si kolem určité oblasti použiji filtr a je to OK. Ovšem tento příkaz je docela opruz.Uvítal bych přímý příkaz "načtení podle filtru".Pokud to někde je tak se omlouvám.
Díky.

11
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Aktualizace
« on: February 12, 2015, 19:23:18 »
Po poslední aktualizaci mi locus nepracuje jako dřív. Při přepínání funkcí se seká,nebo vůbec nereaguje(např. "vyskočení z kompasu pomocí tlačítka zpět). Je nějaká možnost nahrát nějaké předchozí verze? Přiznám se,že to nějak nesleduji a tak ani nevím co jsem měl za předešlou verzi. Instalováno na sam.galax S4. Nechci se autora nijak dotknout a velice si cením jeho práce,ovšem toto mi vůbec nevyhovuje,proklikávat se všelijak na nějakou jinou změnu v apce.

12
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Import GPX versus DB3
« on: January 26, 2015, 17:10:41 »
Procházel jsem témata ohledně importu GPX  a databáze GeoGetu a měl bych dotaz. GPX nepřenáší atributy (to jsem se tady dočetl) ale pokud dám načíst z databáze GeoGetu (Db3)tak se mě find keše zobrazují jako nenalezené  .Zatím to řeším tak,že aktualizuji kešky a je to OK. Ovšem jen v případě kvalitního připojení nebo wifi, to znamená převážně z domova.Taky se mě děje,že při přenosu z Db3  nesmím s founem vůbec nijak manipulovat,bo přenos okamžitě končí. Pokud tady už toto téma někde běží tak se omlouvám. Díky

Pages: [1]