Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - MilanSu

#1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Dotazy začátečníka
January 08, 2014, 14:57:25
Omlouvám se, ale nikde jsme nenašel odpověď. Locus se mi moc líbí a tak ho různě zkouším a testuji. Je pravda trochu složitější, ale to je zase vyváženo možnostmi. Jde spíše jenom o to zjistit co je k čemu dobré. Používám i SmartMaps, ale tam je problém na Androidu navigovat po různých stezkách a cestičkách.
Narazil jsem na dva problémy.
Pokud plánuji trasu - nová trasa, vyznačuji body a při zaškrtnutém tláčítku Vypočti se mi rovnou vykresluje trasa. Ale pokud pak chci navigovat, musím trasu nejprve uložit a pak ze seznamu tras tuto vybrat a dát navigovat. Což někdy, hlavně když pouze zkouším a zjišťuji jak je trasa dlouhá apod. z.držuje. Lze navigovat rovnou nějak jinak?
Dnes jsem šel po městě a měl jsem puštěno navádění do bodu a na mapě se mi pořád zobrazovaly 2 čáry se šipkami, jedna červená a jedna oranžová, někdy se kryly, někdy byly různě. Nepřišel jsem na to, co by to mohlo být.
Děkuji za rady pro začátečníka s Locusem, ostatní navigace již používám řadu let