Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - ben

Pages: [1]
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / plánování trasy v PC nad fotomapou
« on: November 27, 2013, 08:07:00 »
před dvěmy týdny jsem tu dal návod jak dostat mapy z TrekView do Locus a oni mi provedou tohle:   http://www.trekview.cz/   to se teda povedlo!!! :-) Poradte kde se dá plánovat nad klasickou i foto   mapou. Dík ben

2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / plánování tras v TrekView
« on: November 14, 2013, 20:19:53 »
už se to tu řešilo, leč nevyřešilo...
Protože je při plánování tras v PC pro mně důležité kontrolovat přesnost turisttických map  (polohu cest, pěšin, prostupnost lesa a kleče, možnost brodit řeku a pod) s fotomapou používám TrekView v kterém je fotomapa a spousta map pohromadě. Dnes jsem to vyřešil a taky popsal, zde je odkaz na co nejjednodušší návod jak na to.       
http://uloz.to/xrHyncPh/trekview-to-cykloserver-docx         
heslo:   gpx 
Tak snad to tu někomu pomůže...
... jo a ač se nezdá trvá to jen chvilku

3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / struktura dat
« on: October 25, 2013, 18:09:55 »
Zdravím vespolek, prošel jsem všech 23 stránek CZ fora a některé přečetl, ale nenarazil jsem na to do jakých adresářů umístit mapy na MicroSD kartu (mobil ZTE Blade G). Jde o to, že se mi aplikace Locus (osahávám si free verzi) nainstalovala do interní paměti, kde mám pouze 1.4G místa a některé mapy jsou větší samy o sobě , nemluvě o potřebě mít v paměti více až  map. Můj problém má dvě řešení, buď umístit mapy někde na  MicroSD a naučit aplikaci si pro ně sahat, nebo donutit aplikaci se nainstalovat na MicroSD kartu. Bohužel ani s jedním si nevím rady - telefon mám kratce a je to můj první android.
Předem dík za řešení, třeba i jiná než mně napadla. 

Pages: [1]