Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - martinhub

#1
Ahojte,

Locus umožňuje korigovat nadmořskou výšku získanou z GPS třemi metodami.

1. odsazení výšky
2. pomocí tlakového senzoru
3. optimalizací pomocí výškových dat

Chtěl bych se zeptat, která metoda bude přesnější zaprvé pro získání co nejpřesnější nadmořské výšky a zadruhé pro získání co nejpřesnějšího čísla nastoupaných a sestoupaných metrů. Zda bude v těchto případech lepší použít tlakový senzor (a s kterým způsobem kalibrace tlakového senzoru?) nebo optimalizaci přes offline výšková data (SRTM) nebo kombinací obou?

Díky a přeji pěkný den.

Martin
#2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / náměty
February 13, 2014, 10:51:19
Ahoj Menione,

mám několik námětů na vylepšení:
1. Možnost zobrazovat v Dashboard aktuální a průměrné tempo pohybu - díval jsem se, že se tempo už v položkách objevilo, ale chtělo by to jak aktuální tak i průměrné tempo jako u rychlosti. To by bylo super.

2. Šla by v Dashboard zobrazovat i průměrná tepová frekvence? Také by to bylo užitečné.

3. Nevím co je potřeba, ale jak jsem se koukal na rozšiřující se podporu online služeb, šlo by časem také udělat podporu pro www.runningfreeonline.com ?

Jinak díky moc za super aplikaci a za energii, co do ní vrážíš. Měj se.

Martin
#3
Ahoj Menione, po updatu ANT+ radio service na verzi 4.00.00 mám obdobný problém (verze Locus Pro aktuální 2.11.1), jaký jsem popsal zde: //https://getsatisfaction.com/locus/topics/2shqc0u3tv3xw
Po asi 10 až 20 sekundách od zapnutí senzoru HRM v ANT manažeru Locusu se ukončí služba ANT radio service a čidlo opět nereaguje. Je nutno v ANT manažeru kliknout na stop a pak zase na start, ale situace s vypnutím se opakuje. Vyzkoušeno i při záznamu trasy.

Tuto chybu jsem reportoval na getsatisfaction (//https://getsatisfaction.com/locus/topics/gpcugxeqrdtvg), ale nevím jestli to funguje, protože jsem tam reportoval ještě jeden problém s dashbordem (//https://getsatisfaction.com/locus/topics/cuojdhxikovy8) a na ten jsem neměl žádnou odezvu. Problém s dashboardem trvá stále i ve verzi aktuální - tzn. po zahájení záznamu trasy se na dashboardu změní čas z 0 na nějakou jinou hodnotu (někdy 25 sekund, jindy 1 minuta a 15 sekund apod.).

Díky za reakci. Měj se.

Martin