Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - sundsval

Pages: [1]
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Překryvná mapa
« on: August 24, 2020, 10:02:31 »
Dalo by se nějak vytáhnout rychlé přepínání překryvných map do lišty nebo případně do toho panelu další vrstvy? Mám dvě překryvné mapy, které bych chtěl rychle přepínat. Konkrétně od Stravy global cycling heatmap a potom personal heatmap. Nyní je potřeba udělat několik kroků: otevřít panel další vrstvy-překryvy mapy-změnit mapu-výběr online/offline mapy

2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Mapy KCT - Trasa s.r.o.
« on: September 19, 2014, 10:21:22 »
to Menion
Ahoj, jen dotaz ohledně map KČT. Netušíš, jestli by je vůbec napadlo jít s digitální kůží na trh? Předpokládám, že se toho asi bojí jak čert kříže. Nějaká spolupráce by s nima nebyla možná, aby se ty mapy daly koupit do Locusu? Vím, že před deseti lety měl snahu p. Štádler to nabízet do Touratechu a Path Away, ale postupně to usnulo.
KČT neprovozuje ani online mapový server, tak předpokládám, že to chtějí uvolňovat lidu jen v tištěné formě i když jsme již v 21 století. No chápu, že když nemohli po roce 2005 používat vojenské mapové podklady, museli si to kompletně předělat na podklady ze ZM, tak s tím měli asi dost práce a asi by o to zlaté tele v divoké internetové džungli nechtěli přijít.
Nicméně turistické trasy by měly být asi nejpřesnější od nich, předpokládám, když je značkují, tak je snad i zaznamenávají pomocí gps a turisticko-vlastivědný obsah taky není špatný.

3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Prekryvna mapa
« on: October 22, 2013, 18:18:14 »
Pouzivam delsi dobu jako prekryvnou vrstvu mapu lesnich cest pro Slovensko. Jedna se rastrovy obrazek v nemz jsou liniemi znazorneny lesni cesty a zapinam tuto mapu jako transparentni vrstvu k jinym mapam. Mapa je delana v zoomu 14 a 15, v jinych zoomech nebyla viditelna.
Po nedavne aktualizaci locusu zustava tato transparentni vrstva viditelna i pri jinych zoomech podkladove mapy napr. 13 a 16 (zachova si svuj zoom 14 nebo 15) a pri posunovani podkladove mapy na displeji se obraz  teto transparentni mapy posouva nesoumerne zaroven s podkladovou mapu. Jde to nejak osetrit? diky

4
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Oprava tracku - uložení změn
« on: April 23, 2013, 08:13:43 »
Ahoj, po opravě tracku (přidání bodů a úpravy průběhu části tracku), nevidím možnost uložit změny. Při zavření trackeditoru a vypnutí tracku a opětovném zapnutí, nejsou změny uloženy, trasa vypadá stejně jako před úpravou. Locus Pro, verze 2.10.2. Dělám něco špatně? díky

Pages: [1]