Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Zerthe

Pages: [1]
1
Zdravím, mohla bych poprosit příležitostně o kosmetickou úpravu vyhledávání bodu podle vlastního filtru? Pole pro vložení textu je viditelné do té doby, než do něj klepnu a vzápětí se vysune virtuální klávesnice, která toto pole zakryje a nevidím pak, co píšu :-) Jestli ovšem byla tahle muška vychytána v posledních verzích, mou prosbu ignorujte. Předem díky

2
Mapy.cz mají mimojiné i "zimní mapu", bohužel však není nikde k dispozici tento mapový zdroj do Mobacu (uvítala bych ;-)  a tak se to pokouším vyřešit touto funkcí Locusu - oscreenovala jsem lokalitu, která mě zajímá s tím, že bych ji nějak do Locusu naimportovala - údajně umí zkalibrovat vyfocené cedule s plány s mapou, jenže jak na to? Zatím jsem narazila jen na tenhle návod, jenže z něj nejsem moudrá - tak perfektně anglicky zas neumím. Poradí někdo? Předem díky za reakce  :)
---------
Edit: tak už není třeba, přeci jen nejsem takový střevo - ono to jde i intuitivně a skoro bez nápovědy :-D


3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / addon Parcel Info
« on: October 26, 2012, 13:51:43 »
Zdravím vespolek, tak jsem zkusmo nainstalila tenhle modul a vypadá výborně, jen bych ráda zmínila pár drobných připomínek (jestli už existuje topic na tohle zaměřený, tak se omlouvám, já ho nenašla...) :

1.) Bylo by fajn, aby jako výchozí hledání nebyly parcely, ale stavby; důvod: v terénu asi málokdo zná číslo pozemku a orientuje se spíše dle čísla popisného; případně aby si uživatel mohl sám nastavit výchozí hledání

2.) Nevím, zda je to chybka nebo záměr, ale je to docela na obtíž: poté, co se mi zobrazí výsledky hledání, jsou v nich odkazy na další informace, jako např. list vlastnictví, č. pozemku anebo odkaz na hlavní nabídku/změnu parametrů vyhledávání. Poté, co si informace schované v odkazech prohlídnu, chci se většinou vrátit zpět na výsledek hledání, abych mohla projet zas jiný odkaz s informacemi vztahujícími se k výsledku hledání. Ovšem tlačítko zpět na telefonu se použít nedá. Při prvním stisknutí se objeví prázdná (černá) obrazovka (chyba?). Při druhém stisknutí se addon/funkce celý zavře a já jsem nucena ho znovu otevřít a opět začít vyhledávat, abych se dostala zpět k výsledkům hledání. Je to docela otrava - nešlo by to, prosím, nějak změnit?

Dík aspoň za přečtení.  :)
Zerthe (Xperia mini pro - GB)

4
Chtěla bych se zeptat - má někdo stejnou zkušenost s tímto? Po upgradu na 2.5.3 jsem si všimla, že když u offline mapy dosáhnu největšího přiblížení a poté dál přibližuji, tak už se samozřejmě nemůže přepnout na další vrstvu a místo toho Locus zvětšuje poslední možnou. To je OK a líbí se mi to. Avšak když z takto zvětšené mapy přepnu na vektorovou, zobrazí se taktéž její zvětšená vel.16 (jako u offline mapy) a jakoby "rozpixlovaná, přitom u vektorových mám k dispozici maximální přiblížení 21. Aby se přiblížení vektorové na 21 po přepnutí z offline map správně zobrazovala, musím vždy oddálit na 16-ku (která je maximem pro offline mapu) a pak znovu přiblížit, pak je to zas OK. Je to vlastnost anebo nějaká chybka?

Pages: [1]