Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - Marek86

#1
Ahoj, měl bych otázku asi spíš na tvůrce: Šlo by aby Locus umožnil stahovat mapy z několika serverů "naráz"? Nemyslím vše v jednom momentu, stahuji po limitech regiony ČR od 4Umaps což je záležitost několika dní... ale rád bych si třeba mezitím stahnul kus mapy před výletem od jiného serveru. Locus drží v paměti pouze jedno stahování, pokud to není pro aplikaci přiliš veliká zátěž, mohlo by jít o šikovné rozšíření. Možná je to jen hovězí nápad, ale třeba nejsem jediný kdo by to uvítal :)
#2
Ahoj, po problémech se serverem osm 4umaps při stahování jejich jinak kvalitní mapy jsem začal stahovat mapu čr po obrazovkách v režimu Externí mapa. Chtěl bych se zeptat jestli locus pokud vyberu obrazovku s již existujícími dlaždicemi tyto přepíše nebo jejich stahování prostě vynechá, či je stahne znovu a bude zbytečně zabírat mb na kartě. Děkuju za radu, Marek.
#3
Zdravím, chtěl bych se zeptat jakým způsobem aktivovat tento addon. Přes Funkce - Nastavit pravý panel - Přidat funkce jej nikde nemůžu najít. Zkoušel jsem ho odinstalovat a znovu přes market stahnout ale žádná změna. Předem děkuji za jakoukoli radu, Marek
#4
Proces neúspěšný. Problém při stahování dlaždic. Zkontroluj internetové připojení a dostatek místa na SD kartě a zkus to znovu... Místo na kartě mám několikanásobně víc než má stahovaná mapa a sedim hned vedle wifi routeru, v tom problém nevidím. Neví někdo kde je chyba? Díky Marek