Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - dvzd

#1
Dnes jsem aktualizoval Locus 3 a od té doby mi padá, když v Menu ťapnu na volbu Záznam trasy. Umidigi F2, Android 10.

#2
Android 10, Locus Map Pro 3.54.3, mam novou instalaci Locusu i addonu, nejde mi odeslat logy, vyskočí vždy tato hlaška:


#3
Dnes mi Locus začal padat při pokusech o import keší v souborech GPX přes multivýběr. Pokud importuji GPX soubory samostatně postupně, tak nepadá. Dříve mi to ale nedělalo (naposledy jsem to dělal tedy asitak koncem července nebo začátkem srpna 2019), je možné, že za to může poslední aktualizace?

#4
Dříve se mi u uložené trasy zobrazovala i průměrná rychlost, nyní už nějakou dobu ne. Čím to může být? Pokud si to dobře pamatuji, tak v seznamu tras to místo současného převýšení dříve ukazovalo rychlost a rychlost to ukazovalo i v detailu trasy. Nebo se pletu?#5
V nové verzi Locusu mi to při logování do Field Notes nabízí automaticky čas posunutý o dvě hodiny dopředu oproti skutečnosti. V předchozí verzi mi to nedělalo, nabízelo to automaticky skutečný čas a přitom jsem měl nastaven také úplně stejně letní čas v Evropě (GMT+2).#6
Add-ons & Co-apps / Locus Addon Satellite images
August 03, 2014, 19:39:53
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.jerabekjakub.locusaddon.offlinegooglemaps

Quote
This addon for LOCUS allows you to download static Google satellite maps for each geocache.
You can choose image resolution, format and zoom level downloaded maps. Maps can be find in tab "Images" in Locus.
Since new Locus 3.0.0 you can automatically save images for offline browsing:
1.) Android 3.0 or higher is required
2.) Edit Locus config file (Locus/config.cfg) - at the bottom is option 'dev_enable_auto_gc_offlinizer', set it to 1 (true)
#7
Add-ons & Co-apps / Locus Addon Solver
May 24, 2014, 19:30:36
https://play.google.com/store/apps/details?id=locus.addon.mcs

QuoteYou are a huge fan of mystery or multi caches and you are using Locus?
But you don't like to work with paper in the rain or you often have no pencil with you, when you seach the boxes?
Then this addon to Locus will ease your life!
Simply open the cache in the addon, mark the formulas in the description and the solver will find the used variables and will calculate your next waypoints. It automatically submits the new coordinates to Locus, so you don't need to enter them by hand yourself.
#8
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Tapatalk
August 30, 2013, 22:10:05
Forum už nebude podporovat Tapatalk?
#9
Už podruhé se mi samovolně změnily ikony na horním panelu a zmizel mi pravý panel. Čili se dle mě musel nějak samovolně změnit konfigurační soubor s nastavením aplikace. Používám nejnovější verzi Locusu Pro z Google Play. Mám Android JB 4.2.1.
Poprvé se to stalo při poslední aktualizaci Locusu, což chápu, že se může stát.
Podruhé dnes bezdůvodně aniž bych měl nějaký problém nebo pád aplikace Locus. Co mě napadá, tak jsem normálně ukončil aplikaci Locus, pak se s mobilem několik hodin nic nedělo, protože jsem usnul a po probuzení jsem pouze zapojil mobil do nabíječky a nainstaloval z Google Play aplikaci Mapy.cz, také se mi při tom Google Play aktualizoval na novou verzi, pak jsem pustil Locus a panely změněny.
Stává se to ještě někomu jinému?

edit: Posléze zjišťuji, že se samovolně změnili i další nastavení aplikace Locus, protože se mi zase v seznamu bodů řadí body podle vzdálenosti od GPS pozice a ne podle vzdálenosti od středového kříže na mapě, jak jsem měl původně nastaveno a to mě tedy pěkně štve, protože tady budu muset měnit konfigurační soubor ručně a nejdřív vyhledat, co tam mám změnit v jakém řádku. Čím to je, že se mi samovolně mění konfigurační soubor? Jak se proti tomu bránit?
#10
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / GDB
May 20, 2013, 18:46:18
Jak zobrazit v Locusu záznam stopy z Garminu (soubor s příponou .gdb)? Na co to převést, v čem a jak, aby to Locus schroupnul?
#11
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Online mapy
September 14, 2012, 09:33:18
Těch online map už je tam fakt moc, je jich asi 60 a není možné v nastavení zaškrtnout ani odškrtnout všechny najednou, když je člověk nechce. Dala by se tam alespoň přidat do nastavení výběru online map tahle volba na označení/odznačení všech těch map najednou?

 
#12
Co znamenají ta čísla na mapě? Dnes jsem si toho všiml poprvé.#13
Padá ten Locus jenom mě? Ale proč? Může to být tím, že nejsem připojen on-line k internetu? Mám HTC EVO 3D, byl tam Locus Free 2.3.0, a asi čtyřikrát se mi předevčírem stalo, že mi Locus spadnul hned po spuštění aplikace a asi pětkrát spadnul během geocachingu, většinou když měním souřadnice u waypointu.