Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - cz_bew

Pages: [1]
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Profily
« on: June 11, 2012, 13:19:01 »
Ahoj Menione.
Myslis ze by slo do Locusu implementovat neco jako "napajeci profily", tj. sadu nastaveni zavislych na tom, jestli je telefon aktualne napajen z baterie nebo z vnejsiho zdroje? S tim ze by se bud prepinaly automaticky nebo treba 1 tlacitkem na pravem "rychlem" panelu?

Jde mi o tohle:
Kdyz jedu autem a mam locus v aktivnim drzaku, tak mi nevadi ze jede displej naplno a mam vypnute "povolit polovicni zatmaveni" a taky nastaveni vypinani displeje mam treba na "vzdy zapnuto". Jenze kdyz pak s timhle nastavenim sundam telefon a nekam vyrazim, baterka to nesnasi prilis dobre, takze to menim zase jinak ...

Mozna by se dalo popremyslet i nad jinymi vecmi co by se v ramci toho profilu dalo menit ...  Tohle je jenom takovy prvni nastrel.

2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Zmizení listingu kese
« on: February 26, 2012, 10:33:43 »
Ahoj Menione.
Nevím jestli jsem tímhle postižen sám ale od chvíle kdy jsem aktualizoval Locus na verzi 2.0 (a dělá to i po dnešním stažení 2.0.1) mám problém ...

Nové zobrazení listingu, kdy jde šoupáním vpravo/vlevo přecházet mezi mezi záložkama je fajn a funguje.
Jakmile ale mám zobrazené informace o keši, tj. záložky "informace", "listing" a "logy" a změním orientaci telefonu na šířku (popř. když startuje locus v rozložení na šířku, tak ji změním na výšku) tak mi zmizne text ze záložky "listing". Ostatní dvě jsou nepostiženy.

Nepomáhá změna orientace zpět na původní, jedině detaily keše zavřít a otevřít znovu ... A samosebou - jakmile otočím mobilem, o listing přijdu zase...

Mohl by jsi se na to kouknout?
Díky.

3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / GC - Chyba v datu uschovani kese
« on: January 02, 2012, 22:53:50 »
Ahoj.
Do Locusu exportuju data exportnim makrem GeoGetu GPXv2 ktere vyrobi GPX soubor a ten pak importuju do Locusu. Jde mi o údaje o založení keše, které se objeví ve:
"Schovano (Cache od)
 YYYY-DD-MM (owner)"    na záložce "Info".

Najednou jsem si všiml že mám u všech naimportovaných keší z GeoGetu uváděno datum 1970-01-01 (spravny_owner). Jestliže stáhnu keše přes addon Geocaching4Locus, jsou data zobrazena správně. Dival jsem se do vnitrni struktury toho XML exportovaného z GeoGetu a data tam jsou správná, ale po načtení se zobrazí špatné. GeoGet ani nic dalšího jsem teď neaktualizoval, pouze Locus.
Šlo by se na tuhle "drobnost" kouknout?
Děkuju

Pages: [1]