Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - maarky

#1
Prave jsem stahnul pro verzi z marketu a pise mi to na nekolika mistech v aplikaci ze mam verzi free. Rekl bych ze je na marketu spatna APK.
#2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Head-up display
January 17, 2012, 11:13:04
Vím že bych tohle měl psát do wishlistu, ale angličtina není moje silná stránka. Locus používám už od doby co byl jen free a hned první den co byla verze pro sem kupoval. Používám to pro turistiku a geocaching ale taky v autě. I když mi v programu skoro nic nechybí (když pokaždé když Menion něco přidá tak uznám že to tam chybělo :D ) rád bych v programu viděl jednu fičurku. Chtěl bych si dát mobil za sklo v autě a na displeji by byla zrcadlově obrácená zobrazená rychlost. Pak bych viděl rychlost a nemusel spouštět oči z cesty. Možná by tam mohl být i azimut a náklon auta. Tuším že to nebude až zas tak moc těžký a že by se to dalo zvládnout i přes funkci ,,Moje obrazovka". Kdyby to někdo dokázal byl bych mu neskonale vděčný a myslím že ne jen já.