Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - maarky

Pages: [1]
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / [VYŘEŠENO] locus free misto pro
« on: March 14, 2012, 01:38:43 »
Prave jsem stahnul pro verzi z marketu a pise mi to na nekolika mistech v aplikaci ze mam verzi free. Rekl bych ze je na marketu spatna APK.

2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Head-up display
« on: January 17, 2012, 11:13:04 »
Vím že bych tohle měl psát do wishlistu, ale angličtina není moje silná stránka. Locus používám už od doby co byl jen free a hned první den co byla verze pro sem kupoval. Používám to pro turistiku a geocaching ale taky v autě. I když mi v programu skoro nic nechybí (když pokaždé když Menion něco přidá tak uznám že to tam chybělo :D ) rád bych v programu viděl jednu fičurku. Chtěl bych si dát mobil za sklo v autě a na displeji by byla zrcadlově obrácená zobrazená rychlost. Pak bych viděl rychlost a nemusel spouštět oči z cesty. Možná by tam mohl být i azimut a náklon auta. Tuším že to nebude až zas tak moc těžký a že by se to dalo zvládnout i přes funkci „Moje obrazovka“. Kdyby to někdo dokázal byl bych mu neskonale vděčný a myslím že ne jen já.

Pages: [1]