Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - onelook

#1
Ahoj, na jakém zařízení/operačním systému/webovém prohlížeči?

Na Android lze odchytávat a následně přesměrovat odkazy pomocí Intent Filters. Je patrně nutné pro to vytvořit speciální aplikaci. A dané adresy webů, ze kterých se má přesměrovávat musí být myslím explicitně uvedené v době tvorby aplikace a nemohou být uživatelsky konfigurovatelné.

Na desktopu v Chrome/Firefoxu by asi mohl pomoci plugin Redirector: https://chrome.google.com/webstore/detail/redirector/ocgpenflpmgnfapjedencafcfakcekcd


O.
The following users thanked this post: janaton
#2
Zdravím, seskupování bodů je fajn věc, ale přijde mi trochu nevyladěné. Seskupují se mi body, i když jich mám už ve výřezu velmi málo. Např.:Nešlo by, prosím, tam udělat nějaké nastavení míry, kdy už se má seskupovat? Klidně do konfiguračního souboru, pokud je problém to mít v GUI. Takto musím hodně zoomovat, abych ty body viděl. A pak zase nevidím okolí těch bodů, takže se dost snižuje přehlednost. Vím, že seskupování mohu vypnout, ale i přes rychlé nastavení je to dost nepříjemné. A když vypnu seskupování zcela, tak v menších zoomech mám celý displej prokrytý ikonkami, nevidím vůbec mapu. A v některých zoomech je to ještě pomalé, protože se vykresluje velké množství ikonek.

Nebo ještě mě tak napadá, že by pomohla i možnost si u určité složky POI bodů určit, od jakého nejmenšího zoomu se mají body zobrazovat na mapě.
The following users thanked this post: chromos