Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - bundil

#1
Vyzkoušeno a zdá se, že funguje..
#2
Super, vyzkouším.
Moc děkuji :)
#3
Děkuji za odpověď

Jasné. Původně jsem tedy nepochopil, že zapnutí / vypnutí GPS v Locusu neodpovídá GPS systému.
Na výletech se vždy jednou za čas podívám kde jsem a kudy jít dál, takže vždy jen rychle zapnu a zase vypnu telefon a hned vidím. To mačkaní home a při zapnutí zase pouštět Locus je již trochu méně praktické, ale pokud to jinak nejde, tak to tak hold budu dělat...
Jestli jsem to dobře pochopil, tak se aplikace ani nemá jak dovědět, že jsem vypnul displej? Pokud by se to mohla dovědět, tak by bylo fajn to vypínat, nebo to mít v nastavení, pokud by to někdo vypínat naopak nechtěl..
#4
Narazil jsem na divné chování Locusu.
Pokud si GPS zapnu ještě před startem Locusu a poté ho spustím, pak i když je většinu času display vypnutý, tak mi ubývá baterie stejně rychlým tempem, jako když se GPS pozice stále zjišťuje (samozřejmě nemám zapnutý záznam trasy ani navigaci). Zde v diskuzi jsem četl, že by se měla GPS vypínat.
Pak jsem ještě zkoušel (bez jakéhokoliv změny nastavení) před spuštěním Locusu nemít zapnutou GPS a nechat to zapnutí čistě na Locusu. Potom při většině času vypnutém displayi baterie téměř neubývá.
Když mám zapnutou GPS a nemám zapnutý Locus, tak baterie taktéž téměř neubývá.
Toto chování se mi zdá dost zvláštní a nutí mě před zapnutím Locusu kontrolovat a vypínat GPS.
Mám HTC Wildfire S

Prosím o info, jak a proč se takto aplikace chová a zda to není chyba.
Jinak aplikace na jedničku :)
Děkuji