Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Bear

#1
To jsem moc rád. Prosím nezapomenout a prosím co nejdřív. Díky moc.
#2
Zdravím. Dlouhé roky používám Locus Map Classic a dnes jsem s hrůzou zjistil, že pravděpodobně s poslední aktualizací došlo k jedné drobné, ale pro mě hodně nepříjemné změně. V Dashboardu mám nastavenou funkci Čas trasy (vše). Vždy se zobrazoval ve formátu H:MM:SS. Najednou je to pro čas delší než jedna hodina už jen H:MM. Vteřiny chybí. Proč taková změna? Nechci zdlouhavě vysvětlovat svoje důvody, ale moc prosím vrátit to do původního stavu.
#3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Navádění
June 15, 2016, 20:01:03
Úplně v pohodě. Mým přaním přeci nebylo zveřejnění mého nápadu na helpdesku, ale jeho implementace do Locusu.
Naopak jsem rád, že s podobným požadavkem přišel někdo jiný už před třemi roky a dostal i nějaké hlasy. Snad tak starý příspěvek nezapadne a až se budeš rozšíření dashboardu věnovat, tak si na naši prosbu vzpomeneš. Předem dík moc! A vůbec nejvíc dík za vůbec nejužitečnější aplikaci v mém telefonu!
#4
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Navádění
June 15, 2016, 15:02:38
Díky moc za odpovědi a rady.
Vůbec jsem netušil, že v Locusu existuje tak skvělá věc jako dashboard. OK, zapomeňme tedy na dvě volitelná pole při navádění, dashboard nabízí mnohem víc možností. Nicméně i zde je volba sledovaných veličin podobně omezena.
Nastoupané metry lze měřit jen už ujeté a navíc pouze při nahrávání trasy. A to je pro mě zbytečné plýtvání baterií.
Jezdím neznámou krajinou podle předem vytvořených tras a počet zbývajích metrů nutných ještě nastoupat je věcí, která mě po samotné mapě zajímá opravdu nejvíc. Chápu, že chodec má jiné priority, ale na kole se kilometry ujeté z kopce a po rovině v podstatě nepočítají, sílu berou především nastoupané metry.
Opravdu bych hodně moc uvítal mít na displeji tento údaj. Ideálně dostatečně čitelný, neustále a bez nutnosti cokoliv mačkat. Prostě jako součást dashboardu by to bylo úplně dokonalé.
Pokusím se tedy anglicky něco sesmolit. Netuším nakolik dokážu ostatní motivovat, aby tomu dali hlas, nicméně budu moc rád, když o tom budete aspoň uvažovat.
#5
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Navádění
June 14, 2016, 20:31:57
Takže chápu správně, že abyste o mém návrhu/prosbě vůbec uvažovali, musím to přeložit do angličtiny a napsat to na to help.locusmap.eu? Do sekce Ideas? Kolik by to muselo dostat hlasů?
Škoda, vždyť by se nejednalo o žádnou zásadní změnu, ale jen o drobné doplnění, které by mi (a snad nejen mně) hodně moc pomohlo.
#6
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Navádění
May 22, 2016, 22:50:26
Zdravím. Používám Locus třetí sezónu a je to pro mě ta nejužitečnější a nejlepší aplikace v mém telefonu. Měl bych ale jednu prosbu / námět na vylepšení.
Při navádění podle vytvořené trasy lze ve dvou polích na horním okraji obrazovky nastavit veličiny typu Vzdálenost do cíle, Čas k cíli... atd. Moc by se mi líbilo, kdyby tam šlo nastavit i ZBÝVAJÍCÍ NASTOUPANÉ METRY. Pro mě jako amatérského cyklistu je to nejvýmluvnější ukazatel toho, co mě na trase ještě čeká, a snad i podstatnější údaj než samotná Vzdálenost do cíle. Je šance, že byste při některé z dalších aktualizacích tuhle volbu doplnili?