Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Mipitu

#1
Ahoj, tak já nevím, zařídil jsem se podle tebe, odinstaloval jsem aplikaci a pak znovu nainstaloval. Zatím to vypadá, že aplikaci chodí, jenže jsem přišel o offline mapy (osm.paws.cz), které mám na externí kartě. Tedy, ty tam pořád jsou, jenže Locus je nevidí a když mu chci ukázat cestu pomocí "+" a pak zvolím "Přidat externí mapy" tak mám jen možnost "Přidat nový soubor/Adresář" a odsud se dostanu jen do interní karty. Jak Locusu řeknu, kde má další offline mapy najít? V předchozí verzi programu se mi to nějak povedlo. Díky za radu.
#2
Ahoj, dnes jsem aktualizoval Locus Pro na nejnovější verzi 3.11.2. Bohužel, po spuštění se na vteřinku objeví okno s načítající se mapou, ale hned zmizí a aplikace spadne. Vůbec se nespustí, zkoušel jsem vypnout a zapnout telefon, leč bez úspěchu. Mám android verze 5.0.2. Co s tím? Dá se nějak bezbolestně vrátit na předchozí verzi? Díky za radu.