Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - prazskychytrak

Pages: [1]
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Přidání na ignore list
« on: February 20, 2015, 19:02:46 »
Zdravíčko a dík za odpověď :)! Určitě stačilo, nadhodil jsem to spíše pokud by se to dalo vyřešit nějak jednoduše, něco jako přidání odkazu do článku :D ale jestli to zasejc GS má nějaké nedořešené, tak nemá smysl se s tím nějak trápit ;)

OT: supr toto fórum a podpora tapatalku, kde můžeš mít vše na jedno místě, budu přidávat postřehy jen sem ;)

Tapatalkuji


2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Přidání na ignore list
« on: February 18, 2015, 08:56:48 »
Měl bych takový nápad, šlo by přidat do vyskakovacího okénka u keší, popřípadě do nabídky v keši, tlačítko na ignore? :) Vždy když se v okolí objeví nějaká nová keš, rovnou si ji dám stáhnout do Locusu, ale když vidím, že to není můj šálek kávy, musím k PC a tam ji dát na ignore list. Takhle bych to měl vyřešeno jedním klikem.
Kdyžtak díky moc! :)

3
Wishlist / Offline mapy a načítání
« on: September 29, 2013, 07:44:25 »
Ahoj, chtěl bych se optat, jestli se bude nějak řešit problém s offline mapami, které nejdou do whereyougo načítat.
A jeden takový menší, ale celkem zásadní problém. Šlo by načítání cartridge počeštit nějak jasněji? Jde o hlášku "obnovit předchozí cartridge?". Od spousty lidí vím, že to řada lidí nesprávně pochopí a omylem si uloženou pozici smažou, což dokáže někdy pěkně naštvat. Šlo by to prosím počeštit v duchu například "načíst uloženou pozici"?
Dík!

Pages: [1]