Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - marrier

#1
Lze to?

http://www.eaudeparis.fr/ac/carte-des-fontaines/

Javascript, který to vykresluje, mám stažený, jen z toho dostat ty koordináty a a udělat z toho .gpx. Opačný postup (gpx to javascript) je všude po webu popsaný, ale jak to dostat zpět do .gpx jsem nikde nevygooglil.

Díky.
#2
Zdravím.
Mám stažené dlaždice mapy ve formátu .png (256x256 pix) a rád bych z nich vytvořil mapu pro použití v Locusu, ale ať googlím jak googlím, nepřišel jsem na to, jak?

Díky
#3
Vypadá to moc dobře a to jsem ještě nezkoušel ta témata osmarender. Super, díky moc.
#4
Díky, rád vyzkouším a dám vědět.
#5
Nastavení se mi podařilo najít, ale zjistil jsem, že styl, který se mi líbí (Kolo), je interní styl mapy, takže tam to asi nezedituju, že? Z externích stylů, které tam mám, se mi nelíbí ani jeden (cycle_hc, Volatile_CycleRoutes, whiteonblack_cycle). Ty tečky jako trasy mi vyhovují, jen kdyby byla jiná výraznější barva, třeba jako na cyklomapách - fialová.

Do těch map bych rád přispěl, ale musím kouknout na stránky OSM a nejdřív se v tom trochu zorientovat. Díky za pomoc a rady.
#6
Jo, chápu. Myslím, že bych xml soubor dovedl zeditovat, která položka konkrétně ovlivňuje barvu cyklostezky, ať to nemusím dlouze hledat v manuálu?

Témata jsem ve složce našel (Cycle HC, Volatile atd.), ale nějak se mi nepodařilo najít, kde se dají přepnout, když kliknu dlouze na mapu, objeví se jen informace, žádné možnosti. Vlastně ani nevím, které téma mám teď zapnuté.

A ještě jeden offtopic dotaz navíc: Dá se editovat i samotná mapa? Že bych třeba chtěl přidat cyklostezky tam, kde ještě nejsou zakreslené. Je na to nějaký program a jaký?

Díky.
#7
Zdravím. S Locusem teprve začínám, stáhnul jsem si vektorové OSM a nyní se s tím učím pracovat. Zatím slouží dobře, používám hlavně na kole k orientaci v terénu. Chtěl bych jen změnit barvu značení cyklostezek, ta bledě modrá barva není moc dobře vidět a bledě modrých prvků je v mapě víc, tak to mate, můžu barvu změnit sám někde v nastavení nebo je pevně daná? Děkuji.