Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - molak

#1
Tak mapy jsou opravdu vynikajici. Jen jsem se chtel zeptat, jestli se v te podrobne mape jdou nejak vyhledavat ulice. Kdyz dam v Locusu hledej a zadam nazev ulice nenajde mi to.
Diky
#2
Tak pravděpodobně bude problém v tom, že SGS3 se nedá připojit k PC jako Mass Storage. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti, případně nemohl by mi někdo poradit nějaké řešení?
Díky moc
#3
Tak jsem to zkusil podle návodu na instalaci, stáhnul jsem asi 300 mb soubor, z telefonu Smartmapy odinstaloval a vymazal i složku, povoli instalaci z jiných zdrojů než z Marketu, ale objeví se mi tabulka: "Nebyl nalezen cíl k instalaci. Přejete si zobrazit návod?"
Už fakt nevím, co s tím...
#4
Tak jsem zakoupil SmartMaps Locator: Podrobná mapa ČR 1:10 000, stáhnul jsem Smartmaps na Google Play, teď mám verzi 2.0.4 a aktualizoval podle čísla mapy, ale mám jen Automapu Evropy 1:800 000 Automapu ČR-SR 1:500 000 a 1: 100 000 a Jizerské hory 1:60 000, ale onu Podrobnou mapu 1:10 000 v nabídce nemám.
Budu vděčný za každou radu
Díky
#5
Ja tedy jeste jednou vsem dekuji za cenne radx.
#6
To Hanka:
Mnohokrat dekuji, jinak po objednani tech map, probiha instalace normalne pres Locus nebo se jedna o nejake istalacni cd, kde je ten postup instalace odlisny? Dekuji
#7
To Hanka:
Děkuji mnohokrát za rady. Takže chápu-li to správně, mohu si koupit za 990,- kč podrobnou mapu celé ČR, s tím, že bych si to objednal z výše zmiňované stránky (jedná se o offline mapy?) a potom bych si to stáhl v aplikaci Locus?
Ještě bych Vás chtěl poprosit, kdybyste mě mohla odkázat na nějaký postup, jak na vrácení kreditu, protože pravděpodobně bych šel do těch SmartMaps.
Jinak jsem se chtěl ještě zeptat k těm SmartMaps, jestli jsou v nich obsaženy tak turistické stezky (případně cyklostezky).
Děkuji mnohokrát
#8
Tak jsem se díval na email, mám koupeno 40 000 kreditu na OpenCyclo maps. Potíž je, že nevím, které z těch map to jsou (jestli SHOcart, nebo SmartMaps...). Mohli byste mi prosím někdo poradit , co je to za mapy a jak velké území si mohu v nejpodrobnějším měřítku stáhnout? Děkuji mnohokrát.
#9
Tedy chápu-li to správně měřítko 10-15 je nejpodrobnější a já bych musel pro celou ČR koupit 72 * 4000 dlaždic, je to tak?
#10
Reaguji na odpověď uživatele Hanka:
Děkuji moc za rady. Jinak, co se týče toho kreditu, já sám si už moc nepamatuji, za co to bylo. Kupoval jsem to ale za pomoci kreditní karty, tak předpokládám, že na výpise z plateb by mělo být co to bylo (je to tak?). Jinak jsem se chtěl zeptat, jestli byste mě mohla odkázat na nějaký postup vrácení toho zakoupeného kreditu. Ještě bych Vás chtěl požádat o objasnění některých bodů toho návodu, co jste tady postovala: http://docs.locusmap.eu/doku.php/shop:items
Pročetl jsem si ho, ale není mi úplně všechno jasné. Jestli jsem to správně pochopil, tak v aplikaci Locus (chápu to tak, že je jedno, jestli používám free nebo pro) si vyberu tedy ty SHOcart mapy a tam dál potom Cyclo - relief, poté zvolím možnost Locus Shop, tam vyberu v záložce MAPY složku SHOcart a teď tedy nevím, který z těch kreditů koupit. Nicméně po zakoupení kreditu, se mi asi mapa stáhne a někde se mi nabídne možnost download (předpokládám, že někde v menu...). Dostanu se do toho download modu a tam bych asi zvolil By country (chci celou ČR). Tady tedy nastává problém, nevím, kolik kreditu budu potřebovat na stažení mapy pro celou ČR. Poto,, je tam ale ta možnost Specifying zoom levels a to jsem asi úplně nepochopil. Jedná se o nastavení Zoomu té offline mapy (čili až na jaké měřítko budu schopen tu mapu zmenšit? a případně, chci-li nejpodrobnější mapu, musím stáhnout všechny ty zoomy?). Nakonec bych asi zvolil možnost Separate map (SQL) (pochopil-li jsem to správně, jedná se o ty offline mapy). Jinak, kdybych provedl factory reset telefonu a s tím spojené kompletní vymazání paměti, stačí potom, když nahraji zpátky složku s mapami do adresáře, nebo musím znovu stahovat.
V podstatě mi jde o to, mít co nejpodrobnější turistickou offline mapu pro ČR.
Děkuji mnohokrát a přeji příjemný den
#11
Zdravím, co se týče Locusu jsem nováček a mám dotaz.
Stáhnul jsem si aplikaci Locus free a následně zakoupil kredit. Poté jsem si chtěl koupit za kredit mapy. Přešel jsem tedy do Locus shopu a postupným proklikáváním jsem se dostal do obchodu Google play kde po mně chtěli za mapy dalších 247 kč. Teď nevím, co mám dělat, když mám koupený kredit, ale nemůžu za něj nakupovat mapy. Ještě bych se chtěl zeptat, zda je možné za ten kredit koupit mapy pro offline použití (tedy jen za pomoci GPS senzoru). Jde mi v podstatě o to mít co nejpřesnější turistickou offline mapu ČR. Pokud se tedy nedá tato mapa koupit za kredity, chtěl bych Vás tímto požádat, zda byste mi mohli poradit, kterou mapu a kde ji mám zakoupit (případně, jestli si mám ještě stáhnout nějakou aplikaci - četl jsem, že pro mapy je potřeba ještě aplikace SmartMaps, ale nevím, zda jsem to správně pochopil) a pokud není možné koupit tuto mapu, za ony kredity, chtěl bych se zeptat, zda je možné nějak tyto kredity vrátit.
Děkuji moc za veškeré rady a přeji příjemný den.