Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Marek86

#1
Skvělý! Díky :)
#2
Tak za mě osobně by to byla třeba ikona paraglidu, místo ní používám ke značení vzletových míst ikonu dopravního letadla :D nebo ikona s horolezcem aby se daly značit skály k lezení. Nějaký ikony k rozlišení do terénu jeskyně, vodopád,...   Ale určitě je dobrej nápad udělat nějakou anketu ať se vyjádří většina a Ty pak něco vyber. V Locusu jich není málo ale ještě se tam nějaký vejdou i při zachování přehlednosti :)
#3
Prosímtě měl jsi na mysli ohledně té kofigurace i uložení nadefinovaného výběru oblasti? Jak tak koukám i když se mi region stahnul bez problémů, v některých místech při různých měřítkách mám bílo, znovu jsem tedy pracně vybíral oblast aby se chybějící místa "přiuložily" a krapet to pomohlo ale stále to nestahlo kompletně vše v oblasti.... tohle by pomohlo od opětovného definování oblastí anebo si je pak může člověk použít pro mapu od jiného serveru. a Ještě taková blbost: neplánuješ rozšířit po grafický stránce POI ikony? víc sportů, aktivit apod.?
#4
Paráda! Snad to bude brzy :)
#5
Ahoj, měl bych otázku asi spíš na tvůrce: Šlo by aby Locus umožnil stahovat mapy z několika serverů "naráz"? Nemyslím vše v jednom momentu, stahuji po limitech regiony ČR od 4Umaps což je záležitost několika dní... ale rád bych si třeba mezitím stahnul kus mapy před výletem od jiného serveru. Locus drží v paměti pouze jedno stahování, pokud to není pro aplikaci přiliš veliká zátěž, mohlo by jít o šikovné rozšíření. Možná je to jen hovězí nápad, ale třeba nejsem jediný kdo by to uvítal :)
#6
nn rozumim tomu, diky moc  :)
#7
tak snad sám menion se tu časem zastaví aby mi tu otázku objasnil :)
#8
s Mobacem tu tak trochu bojuju, pořád mi přijde že mapy který mi stahuje přímo Locus jsou velikostí tak akorát. U mobacu se mi ještě nepovedlo stahnout při stejném nastavení mapu pod 2,5 giga. přijde mi že to porád nastavuju nějak špatně. zkouším to znova a znova ale je to pro mě porád španělská vesnice  :geek:
#9
Ahoj, po problémech se serverem osm 4umaps při stahování jejich jinak kvalitní mapy jsem začal stahovat mapu čr po obrazovkách v režimu Externí mapa. Chtěl bych se zeptat jestli locus pokud vyberu obrazovku s již existujícími dlaždicemi tyto přepíše nebo jejich stahování prostě vynechá, či je stahne znovu a bude zbytečně zabírat mb na kartě. Děkuju za radu, Marek.
#10
Tak jsem na to částečně přišel, Kroko mě nasměroval správnym směrem. Po koupi jsem totiž zaškrtnul prvotní nastavení pro začátečníka a to mi asi skrylo tyhle položky, už je tam mám na boku připíchnutý ale po spuštění AR mám jen prázdnou kameru. Poi mi nezobrazí. Tak snad na to časem  přijdeš, jináč díky za tenhle dar z nebes! Nevim proč jsem čekal takovou dobou s koupí a pořád jen testoval všechny ty polovičatý free aplikace. Když ne ve vzduchu tak i po zemi trávim spoustu času mimo turistický stezky se zrcadlovkou, nepopsatelně mi to usnadňuje život :)
#11
Zdravím, chtěl bych se zeptat jakým způsobem aktivovat tento addon. Přes Funkce - Nastavit pravý panel - Přidat funkce jej nikde nemůžu najít. Zkoušel jsem ho odinstalovat a znovu přes market stahnout ale žádná změna. Předem děkuji za jakoukoli radu, Marek
#13
Aha, no mě akorát zarazilo jak mě to odkazovalo na SD a připojení wifi. No zkusím to přes mobac, chtěl bych se jen zeptat: když postahuju mapu v různejch měřítkách, pojmenuju je stejně a pak je dám do složky maps - sloučí se? nebo budu muset pro přiblížení přepínat mezi mapami? Popř. je nějaký způsob jak je sloučit v Locusu?
#14
Tak ještě jsem zkusil vše přerušit a začal jsem znova měřítko 9, 11x7 dlaždic - 788.48kb a opět to samé.... :(
#15
ahoj tak jedná se o (vím že velkou oblast) celá čr, měřítko 13 (13728 obr.) OSM regional - 4Umaps. Ale bohužel  se mi to dělo i když jsem zkusil  stahnout i v horších rozlišeních třeba 8 kde byla finálová velikost mapy snad jen pár mb pokud se nepletu.... Prostě jako kdyby si to postavilo hlavu a dál mě to nepustilo, je tam limit 5000 dlaždic. První dva dny jsem stahoval v pohodě a teď na nějakých 11050 obrázcích to už asi 4. den nechce šlapat dál. Doufám že to není serverem, protože tyhle mapy jsou pro létání pro mě nejideálnější.