Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - dvzd

#1
Po dnešní aktualizaci už je to zase OK, díky.
#2
Dnes jsem aktualizoval Locus 3 a od té doby mi padá, když v Menu ťapnu na volbu Záznam trasy. Umidigi F2, Android 10.

#3
No to a) možná zapříčinilo, že já jsem BM (Basic Member) a vsechny tři podruhé logované keše byly PMO (Premium Member Only). Proto jsem také neměl zprvu jak zjistit, že už je mám zalogované. Nemám k nim oficiální přístup.
#4
Máš pravdu, díky, také mě to původně napadlo, ale myslel jsem, že pokud by to tak bylo, že půjde keš zalogovat víckrát. Navíc jsem posílal addonem logy 5 keší najednou a byl jsem si jist, že minimálně 1 z nich bude logována poprvé, neprošla ale ani jedna, teď jsem zjistil, že z těch pěti byly již v minulosti zalogované jen tři, takže dvě projít měly. Dnes ty dvě prošly, až když jsem v addonu logy těch tří v minulosti logovaných smazal.
#5
Android 10, Locus Map Pro 3.54.3, mam novou instalaci Locusu i addonu, nejde mi odeslat logy, vyskočí vždy tato hlaška:


#6
Ja bych uvital, aby se upozorneni na priblizeni k poi po urcite nastavidelme dobe v radu minut samo vypnulo. Kdyz hledam ukrytou kes treba pul hodiny, tak me to pipani uz znervoznuje.
#7
Jo funguje to tak , diky.
#8
Ten import po jednom je prave problem, jsou to GPX soubory s kesemi, ktere poskytuje primo Groundspeak, bohuzel dava waypointy zvlast do jineho GPX souboru a me se ty waypointy neslouci s kesemi, kdyz je naimportuji zvlast. Kdyz jsem to importoval pres multivyber, tak se to vzdy sloucilo spravne.
#9
Kdy bude aktualizace na GooglePlay?
#10
To jsem rád, že nejsem sám.
#11
Dnes mi Locus začal padat při pokusech o import keší v souborech GPX přes multivýběr. Pokud importuji GPX soubory samostatně postupně, tak nepadá. Dříve mi to ale nedělalo (naposledy jsem to dělal tedy asitak koncem července nebo začátkem srpna 2019), je možné, že za to může poslední aktualizace?

#12
Nefungovalo to tak nikdy. Ale teoreticky by takovy addon asi vytvorit sel.
#13
Dříve se mi u uložené trasy zobrazovala i průměrná rychlost, nyní už nějakou dobu ne. Čím to může být? Pokud si to dobře pamatuji, tak v seznamu tras to místo současného převýšení dříve ukazovalo rychlost a rychlost to ukazovalo i v detailu trasy. Nebo se pletu?#14
Nejspis nejaky spravce operacni pameti nebo setric baterie.
#15
Mapy.cz toho moc neumej, maji malo funkci, zabiraji tim padem malo mista v pameti a OS je nepotrebuje ukoncovat.