Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Hanka

#1
Troubles & Questions / Re: price Locus PRO
November 18, 2016, 08:54:20
Dear balloni55.

Thank you for your idea. It's an easy and probably the best solution to delete price from your our website

Hana
#2
Troubles & Questions / Re: price Locus PRO
November 16, 2016, 13:39:55
Dear balloni55.

We are sorry for misunderstanding. We've set a different price for each country in the past. However, different prices cause confusion and we are not sure that this way is a right way. We are planning to set a same price for each country.

Hana
#3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Koupě na marketu
December 21, 2015, 10:49:19
Bohužel ano. Co se týče AndroidPITu, tam nemůžeme dělat vůbec nic. Neumožní nám přesunout Vaši zakoupenou licenci, ani ji refundovat. Situace je to nepříjemná, ale třeba Vás potěší sleva 50% která právě běží na Locus na Google Play. Za vzniklou situaci se Vám omlouváme.
#4
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Koupě na marketu
December 21, 2015, 08:01:27
Dobrý den.
Pokud jste si v minulosti zakoupil Locus Pro právě na AndroidPITu, již aplikaci z verze 3.5.3 aktualizovat nelze. Jedná se o poslední podporovanou verzi pro tento obchod.
#5
Dobrý den.
Pokud nechcete pro nákup aplikace požít platební kartu, doporučuji nákup přes vašeho mobilního operátora. Více o tomto způsobu nákupu naleznete zde http://docs.locusmap.eu/doku.php?id=cz:manual:faq:accepted_payments

Pěkný den
Hanka
#6
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Vánoce
December 17, 2015, 08:56:44
Dobrý den.
Nechte se překvapit :-) Sledujte nás buď na sociálních sítích nebo během vánočních svátků občas nahlédněte do obchodu Google Play a třeba se tam sleva objeví!

Pěkný den
Hanka
#7
Hello Bryan.

Thank you for your post.
I've just tried to export more then 3 tracks to Dropbox. In my Dropbox I can see all my exported tracks in gpx format.
So unfortunately we can't to simulate the problem with export without more information from you.

What exactly happend after export in Locus app? The export looks like a succesfully exported and you can't to see the tracks in Dropbox or there is any problem during exporting directly in Locus?
Also please send us the tracks which you would like to export, we will check them.

Thank you
Hana
#8
Dobrý den,

tak log včera dorazil, děkujeme. Vývojář se na chybu ještě včera díval. Právě připravujeme opravnou verzi, kde by měla být tato chyba opravena. Jelikož se jedná o chybu přímo v Androidu, není na 100% jisté, že to bude opravdu fungovat. Nová verze bude k dispozici ještě dnes odpoledne, nejpozději zítra ráno. Pokud by byl stále problém, prosím kontaktujte nás.

Děkujeme za spolupráci.
#9
Dobrý den,

bohužel Vám musím sdělit, že nám od vás žádný log nepřišel. Na jaký e-mail jste ho poslal?
#10
Dobrý den,
v případě verze Androidu 4.1.2 je bohužel potřeba vytvořit třetí variantu záznamu a to je: Obecné řešení pro všechny verze Androidu http://docs.locusmap.eu/doku.php?id=cz:manual:faq:how_to_create_debug_log Je to ten nejobtížnější způsob vytváření chybové zprávy. Pokud by se Vám zadařilo chybovou zprávu tímto způsobem vytvořit, budeme opravdu rádi.

Omlouváme se za komplikace a předem děkujeme.
#11
Dobrý den.
Mohli bychom Vás požádat o chybový záznam z vašeho telefonu? Velmi by nám to pomohlo k vyřešení problému v aplikaci. Návod, jak vytvořit chybová záznam naleznete zde http://docs.locusmap.eu/doku.php?id=manual:faq:how_to_create_debug_log

Předem děkujeme za spolupráci.
#12
Dobrý den.

Nejprve se zeptám, zda se opravdu jedná o instalaci z obchodu Google Play? Tento problém, který popisujete se objevil zatím jenom v obchodě AndroidPIT a ten už je opraven, takže pokud se jedná o obchod AndroidPIT, instalujte, prosím, novou verzi, tam už by mělo být vše v pořádku.

Pokud se skutečně jedná o obchod Google Play, zkontrolujte, prosím, stabilitu internetového připojení. Pro první instalaci aplikace je internet potřeba.
Pokud je vaše připojení k internetu v pořádku, bude chyba někde jinde, pak bych Vás požádala, abyste nám poslal druhé chybové číslo (jedno z čísel je 10101, které jste nám napsal a ještě by mělo být v chybové hlášce ještě jedno).

Předem děkujeme
#13
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: aktualizace
February 28, 2014, 14:09:19
Zdravím,

pokud jste zakoupil Locus na AndroidPIT, jinak než přes AppCenter se aktualizovat nedá. Google Play neumožňuje aktualizace aplikací, které byly zakoupeny v alternativních obchodech. S tím my bohužel nemůžeme vůbec nic dělat.
#14
Jetzt ist alles in Ordnung :)
#15
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Koupě na marketu
December 01, 2013, 18:58:06
Dobrý den,

vůbec není potřeba kupovat Locus znovu. Problém je jen v tom, že společnost AndroidPIT rozdělila recenze a blogy do jedné aplikace (AndroidPIT) a distribuci aplikací do druhé (AppCenter). Vy teď pravděpodobně máte nainstalovanou aplikaci AndroidPIT, která vám jen umožňuje aplikace prohlížet, ale není možné je stahovat. Nainstalujte si tedy, prosím, aplikaci AppCenter zde http://www.androidpit.com/install a nainstalujte Locus Pro.

Ještě bych chtěla připomenout, že licence Locusu je vázaná na váš účet, proto prosím, před instalací zkontrolujte, zda máte tento účet v telefonu zadaný.

V případě potíží nás, prosím, kontaktujte.