Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - MikeR76

#1
Díky za info, i když ne úplně potěšující  :-[
Možná se prý chystá Karoo 3 a třeba to bude už o lepším displeji a LM poběží plnohodnotně  ;)

Ještě jednou dík ...
M.
#2
Ruční synchronizace nevadí, kdyby to takhle fungovalo, bylo by to senzační  :)
#3
Díky za info,
jj, pomotal jsem to, protože jsem Locusem začínal verzí Pro (teď Classic) a pak přešel na verzi 4 a předplatné Gold  :)
Takže verze 4 (a víc) by měla na Karoo 2 chodit, když jí mám i v mobilu a předplatné standardně koupené... Předpokládám, že tam pak nainstaluju ze souboru Locus a zadám do něj svoje přihlašovací údaje a bude to ok ?

Taky budu moc rád za info jak na Karoo 2 Locus 4 běhá.

Díky  ;)

M.


#4
Dobrý den,

možná se to tady už řešilo, ale nedá mi to.
Jsem spokojeným uživatelem Locus Map Pro (Gold) a zavažuju koupi Hammerhead Karoo 2, kam by měl snad jít Locus instalovat. Zařízení má Android 8, ale údajně nepodporuje Google Play služby  :-[
A právě tam směřují mé dotazy:
- lze instalovat a zprovoznit se všemi funkcemi Locus Map na uvedeném zařízení ?
- instalace je údajně možná přímo přes instalační soubor, jenom nevím, jestli lze pak zprovoznit Pro (gold) verzi, aby byly funkční i např. senzory ANT+ (kromě karoo 2 mám LM samozřejmě i v mobilu)
- Je někde případně dostupný podrobný postup, jak funkčnosti LM v plné verzi na Karoo 2 dosáhnout ?

Díky

M.R.
#5
Předně musím autorům vyseknout obrovskou poklonu za výbornou aplikaci, která mě na starém malém mobilu spolehlivě provází téměř všechny cesty na kole. Měl bych zároveň pár nápadů, které by mně používání Locusu Map ještě víc zpříjemnily. Vím, že některé se tady možná už řešily/diskutovaly, ale stejně je do seznamu přání pro úplnost zahrnu. Možná tam taky budou nějaké, které jsou už funkční, jenom jsem "lama" a neumím je, pak prosím o návod, jak to provést :-):

- uvítal bych možnost exportu statistik zaznamenaných tras (nejen GPX), hlavně délka, čas, průměrná rychlost ... do nějakého obecného formátu (CSV, TXT ...?)

- u zaznamenaných tras mi chybí také možnost zobrazení např. součtu délek ze všech zaznamenaných tras, nebo lépe z vybraných/označených tras. Jelikož už nevozím klasický tachometr, ale jen Locus, musím sčítat např. sezónní nájezdy nebo nájezdy na nějaké akci s více trasami ručně :-(

- starý malý mobil zatím vozím, protože teď spolehlivě nefunguje zobrazení map v Garmin zařízeních. Četl jsem, jaké tam jsou problémy a vím, že je problém na straně Garminu, ale i tak bych to bylo skvělé, kdyby to nějak šlo, především na zařízeních Garmin Edge, které zatím nejsou/nebyly podporovány

- další postesk je taky z oblasti Garmin a to je podpora radaru Varia přímo v aplikaci Locus Map. Jezdím výhradně s Locus mapami a jediná možnost je okno s Locusem zmenšit a dát ho na podklad aplikace Varia, to ale není úplně komfortní řešení a docela trvá to na displeji všechno nastavit.

- jedna drobnost, která se děje a nevím úplně proč. Občas se Locus Map spustí s viditelným Dashboardem (poslední nastavení) a občas bez něj a musím ho znovu zapnout. Prostě občas si Dasbord pamatuje, občas ne.

Díky za případné reakce  ;)