Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - maarky

#1
To bych teda řekl. Neznám žádnou aplikaci nebo program který by měl lepší podporu. Každopádně dík za skvělou aplikačku a podpořím vás tím že si koupím nějaké vektorové mapy.
#2
Moc se omlouvám. Problém sem vyřešil. Když jsem zkoušel ten titanium backup měl jsem nainstalovat "lucky patcher". Jelikož byl v app draweru skrytý tak jsem si nevšiml že sem to neodinstaloval.
#3
Určitě můžeš.
#4
Nic takového v mobilu nemám :( kdysi jsem instaloval cracknutou verzi titanium backup ale to už sem koupil a používám verzi z marketu. Jinak nic.
#5
Reklamni prouzek se mi nezobrazuje. Ikona je spravna i nazev. Kdyz vlezu ale do nastaveni treba na moznost posunu stredu mapy napise to ze si musim koupit verzi pro. Restart ani reinstalace nepomohla. Do posledni aktualizace bylo vse v poradku.
#6
Prave jsem stahnul pro verzi z marketu a pise mi to na nekolika mistech v aplikaci ze mam verzi free. Rekl bych ze je na marketu spatna APK.
#7
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Head-up display
January 18, 2012, 11:51:19
já vím ale já bych chtěl mít vše v jedné aplikaci ;)
#8
Tak tohle bych také využil.
#9
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Head-up display
January 17, 2012, 11:13:04
Vím že bych tohle měl psát do wishlistu, ale angličtina není moje silná stránka. Locus používám už od doby co byl jen free a hned první den co byla verze pro sem kupoval. Používám to pro turistiku a geocaching ale taky v autě. I když mi v programu skoro nic nechybí (když pokaždé když Menion něco přidá tak uznám že to tam chybělo :D ) rád bych v programu viděl jednu fičurku. Chtěl bych si dát mobil za sklo v autě a na displeji by byla zrcadlově obrácená zobrazená rychlost. Pak bych viděl rychlost a nemusel spouštět oči z cesty. Možná by tam mohl být i azimut a náklon auta. Tuším že to nebude až zas tak moc těžký a že by se to dalo zvládnout i přes funkci ,,Moje obrazovka". Kdyby to někdo dokázal byl bych mu neskonale vděčný a myslím že ne jen já.