Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Hodo65

#1
Potvrzuji funkčnost mapy při použití více sqlitedb souborů v jednom adresáři u nové verze 1.12.0. Soubory  sqlitedb-shm a sqlitedb-wal se sice tvoří pořád, ale mapa vzniklá spojením několika sqlitedb souborů již funguje korektně, nejenom po prvním spuštění eventuelně po smazání sqlitedb-shm a sqlitedb-wal souborů. Moc díky za rychlou opravu problému, opravdu rychlost reakce hodná velké pochvaly ;-).
#2
Jen pro informaci, verze 1.10.2 tímto neduhem netrpí, naštěstí jsem našel zálohu této verze v Titanium Backup, provedl jsem obnovu a všechno zase chodí tak, jak má. Zatím zůstávám na této verzi, zakázal jsem na Marketu automatickou aktualizaci a budu čekat, dokud se problém nevyřeší. Nové verze jsem pro mě bohužel nepoužitelné.
#3
Před chvílí aktualizováno přes Market na novou (1.11.1 dnešní) verzi, při více než jednom sqlitedb souboru s mapou v jednom adresáři chování zatím naprosto stejné, jako je už popsáno. První spuštění OK, při druhém spuštění se mapa ukazuje na výběr, ale vlastní mapa se následně nezobrazí. Opět se vytvoří soubory po prvním spuštění (ke každému sqlitedb souboru s mapou, v mém případě ke dvěma) sqlitedb-shm (32.0 K) a sqlitedb-wal (0 bajtů) a funguje to opět zase jen jednou po smazání těchto souborů. Prosím o prioritní vyřešení tohoto problému.
#4
Tak zatím provizorně vyřešeno tím způsobem, že jsem si udělal v Mobile Atlas Creatoru přesně jen tu část mapy, co teď nejčastěji potřebuju a vytvořil jsem si jen jeden sqlitedb soubor s požadovanou oblastí. Když je v adresáři jen jeden soubor, funguje to bez problémů. Bohužel tato oblast byla předtím na rozmezí mezi dvěma sqlitedb soubory s mapami, takže jsem měl v adresáři dvě mapy, které mi  navazovaly a pokrývaly přesně oblast, kterou jsem potřeboval používat. A tady začalo tento týden docházet k tomu problému popsanému výše. Kdyby se povedlo dostat program do stavu, kdy to chodilo bezproblémově i s více sqlitedb soubory v jednom adresáři, bylo by to fajn, rozhodně je to pohodlnější přidat do adreáře další potřebnou oblast mapy (již staženou), než si to znovu všechno připravovat a stahovat v Mobile Atlas Creatoru.
#5
Quote from: "menion"... Takže pokud vám jiné mapy budou fungovat, tak je asi problém v samotné SQLite databázi. Ale ještě na to kouknu ...

Mapama to rozhodně není, mám verzi Pro a ještě minulej tejden to normálně fungovalo, fungovat to přestalo někdy v průběhu tohoto tejdne po aktualizaci Locusu Pro z Marketu. Myslím, že bys měl spíše zapátrat v paměti, co jsi za úpravy dělal v poslední nebo posledních verzích, co by na to mohly mít vliv (bohužel si nevzpoměnu přesně, kdy to začalo takhle blbnout). Jezdím podle Locusu na biku a tenhle tejden bych HTCčko nejradši rozšlapal, pokaždý, když se chci kouknout, kde přesně jsem a kam dál, musím napřed do manažera a vymazat všechny soubory *.sqlitedb-wal (0 bajtů) a *.sqlitedb-shm (32.0 kB). Fajn, pak to jednou jde, vypnu Locus, protože ho nepotřebuju mít stále spuštěnej, ale za dalších pár kiláků musím dělat to samý znova. Tento týden se bohužel aplikace z tohoto důvodu stala takřka nepoužitelnou  :roll: