Locus Map - forum

Support => [CZ&SK] - diskuze o Locusu => Topic started by: roze on May 29, 2020, 22:07:24

Title: Nastavení...Skrýt systémovou lištu
Post by: roze on May 29, 2020, 22:07:24
Dříve jsem měl mobil HW tlačítkem  a tak jsem měl systémovou lištu skrytou. Teď mám mobil bez HW tlačítka, zato mám velký displej a tak jsem si myslel, že prostě skrytí systémové lišty zakážu a tak to bude dokud to explicitně nezměním. Mám ale tu zkušenost, že to tak nefunguje - k přepínání  neskrytí-> skrytí dochází 'samo'. Nepodařilo se mi ale 100% zjistit,  čím to je. Prostě jsem skrytí lišty zakázal a pak celý den jezdil s navigací s tím, že jsem si občas přepnul mapu, někdy vlezl do detailu bodu, resp. naplánoval/spustil navigaci na další bod. A právě během těchto činností k samovolnému přepnutí (skrytí) lišty došlo. V zápalu soustředění na řízení jsem ale nikdy neodchytl ten moment přepnutí.
Nemá s tím někdo nějakou zkušenost?
Title: Re: Nastavení...Skrýt systémovou lištu
Post by: menion on June 01, 2020, 05:48:08
Zdravím,
jakékoliv změny ve viditelnosti systémových panelů, mohou být v apce vázané pouze na "full-screen" režim. Takže buď si ten režim zapínáš ručně při navigaci, nebo může (a nejspíše je to tahle varianta) být napojen na "Preset" který se automaticky spouští při spuštění navigace. Viz: https://docs.locusmap.eu/doku.php?id=cz:manual:user_guide:functions:navigation:settings#propojit_s_predvolbami
Title: Re: Nastavení...Skrýt systémovou lištu
Post by: roze on June 08, 2020, 20:44:58
Napojení na preset jsem měl aktivní. Nikdy jsem dosud do těchto nabídek nelezl a tak mi trochu trvalo, než jsem pochopil ;-), že si musím povolit 'Rozšířený režim', abych se dostal k možnosti úprav presetu.
Díky za nakopnutí.
Title: Re: Nastavení...Skrýt systémovou lištu
Post by: menion on June 15, 2020, 08:58:32
Rozšířený režim brzy zrušíme :).
Perfekt, že funguje.