Locus Map - forum

Support => [CZ&SK] - diskuze o Locusu => Topic started by: wlashack on November 19, 2016, 22:48:13

Title: Vyhledávání Přístřešků na mapě LoMaps
Post by: wlashack on November 19, 2016, 22:48:13
Zdravím,
chci se zeptat, jde-li nějak na vektorových offline LoMaps vyhledávat/filtrovat nejbližší body zájmu (snad používám správný pojem). Konkrétně mi teď jde o turistické Přístřešky, takové ty dřevěné zastřešené lavice se stolkem, které zrovna teď v období dešťů a zimy bodnou. Zrovna dnes jsem takový hledal, abych se tam v suchu posadil a nadlábnul a nachodil asi 10 km, než na jeden narazil. Při té příležitosti jsem si všiml, že má v mapě ikonku, tak jsem zkoušel, jestli nějak nepůjde vylistovat seznam takových bodů (a nepřišel jak). Což by se asi hodilo nejen u Přístřešků, ale i restaurací apod.
Existuje v Locusu taková možnost? něco jako "najdi nejbližší Přístřešky a napiš, jak jsou daleko" nebo "zviditelní v mapě Přístřešky" nebo tak něco. Jasně, že jdou najít i bez toho, ale na mobilu se to ne úplně ideálně dělá.
Díky.
Title: Re: Vyhledávání Přístřešků na mapě LoMaps
Post by: Menion on November 20, 2016, 08:38:29
Zdravíčko,

doporučuji vyzkoušet menu > více > Body zájmu (beta) a zde pak v sekci hiking & cycling by měly být přístřešky seřazene dle vzdálenosti. Pro zobrazneí na mapě pak nahoře v liště ikona mapy s číslem. Snad to bude to co hledáš.
Title: Re: Vyhledávání Přístřešků na mapě LoMaps
Post by: wlashack on November 20, 2016, 09:01:05
To je přesně ono, nádhera! Díky. Zas jsem se něco naučil, to je paráda tahle funkce. Ať se daří!