Locus Map - forum

Support => [CZ&SK] - diskuze o Locusu => Topic started by: agilka on January 23, 2016, 20:33:40

Title: Položky Poi.cz
Post by: agilka on January 23, 2016, 20:33:40
...s povděkem jsem před časem v Datech kvitoval nové okénko Položky a v nich skupiny bodů z Poi.cz. Vybrané typy jsem poté importoval. Nyní jsem chtěl některé skupiny zaktualizovat, domníval jsem se totiž doposud, že když nyní po delší době zvolím další importovat, že se stáhne právě aktuální stav z Poi.cz. Ale objevily se opět jen ty prapůvodní body někde ze září 2015, žádné nové nepřibyly.
Nenašel jsem v nastaveních způsob, jak to změnit. Znamená to, že můj předpoklad importu vždy nejčerstvějších poi je mylný anebo jsem jenom někde nepostupoval správně....každý názor vítaný.
Title: Re: Položky Poi.cz
Post by: Menion on January 24, 2016, 10:27:58
Zdravím,

přijde mi že máte s Locusem více trápení než užitku.

Locus s POI.cz nespolupracuje v žádném ohledu. Pokud chcete data z POI.cz importovaná v Locusu aktualizovat, je třeba je z POI.cz stáhnout znovu a poté importovat.
Title: Re: Položky Poi.cz
Post by: agilka on January 26, 2016, 18:10:26
...ach so, tak jsem to jen špatně pochopil, mylně jsem se domníval, zda to není jako link přímo na danou databázi  v Poi.cz.
Njn, to by už byl asi opravdu nadstandartní luxus....

Ale jinak s Locusem spokojenost veliká a až se podaří vyřešit ty zpomalující mapy nebo alespoň jejich spojování, tak pak už asi navždy úplná
Title: Re: Položky Poi.cz
Post by: Menion on January 31, 2016, 16:24:10
POI.cz jsme kontaktovali již 2x jestli nemají zájem o spolupráci ale ignorují nás. Tak se třeba někdy ozvou sami.