Locus / c:geo

Started by atnarfus, July 28, 2011, 22:47:03

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

atnarfus

Pro geocaching v offline režimu používám kombinaci Locusu a c:geo. Oba softy jsou super, ale poslední dva týdny se mi stává, že když v c:geo vyberu cache, dám navigovat a z menu zvolím Locus, tak se mi někdy cache na mapě neukáže. Střed obrazovky je sice v místě cache, ale ikonka tam není. Nebo se tam vykreslí hnědá ikonka která je jako výchozí v Locusu pro uložené body. Normálně se ale má zobrazit bublina s barevnou ikonou podle typu cache. Celé to několikrát opakuji až to dostane rozum.
Netuším jestli je chyba v jenom nebo ve druhém. Zatím jsem ani nedokázal vypozorovat něco logického proč se problém objeví a proč to zase začne fungovat jak má.
  •  

stebu

  •  

atnarfus

#2
Díky za nakopnutí správným směrem. Myslel jsem, že je to vyloženě problém jenom v kombinaci s c:geo, proto jsem hledal pouze tento termín.
Vyzkouším, jestli pomůže vypínání GPS před ukončením aplikace. Mám pocit, že to dělá až aktuální verze 1.9.4. Předtím jsem se s tím nesetkal.
  •  

stebu

#3
žádný problém!
I really don't know more than ANO/NE in czech ;)  But Google translate seems to work well.
Cheers, stebu
  •