Graf připravené trasy

Started by terzdek, November 28, 2018, 15:06:48

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

terzdek

Ahoj, řeším problém. Udělal jsem si vlastní dashboard. Vyhrál jsem si s ním celkem slušně a nyní mam nahoře graf, který ukazuje převýšení, které právě jedu. SUPER!

Nicméně jsem se snažil docílit toho, abych dokázal zobrazit graf z trasy, kterou si předem vytvořím. Tj. abych věděl, v jaké části stoupání se nacházím a pod. To se mi bohužel nepovedlo.

Nyní k otázce, lze nějak zobrazit graf trasy, podle které jedu (trase předem připravená), aby mi současné ukazoval pozici, kde se právě v onom grafu nacházím?

Předem díky za odpověď.

  •  

Menion

Zdravím,
no grafy jsou a) pro zaznamenávanou trasu (což není co potřebuješ) a nebo b) pro trasu podél které probíhá navigace/navádění. To b) jsi zkoušel?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

terzdek

Ahoj, dvojku jsem zkoušel, ale nefunguje. Jedu totiž s vyexportovanou trasou z map.cz a mám ji pouze na pozadí, tedy nenaviguji
  •  

Menion

No a jak jsem psal, jiná možnost než zapnout navádění není. Ono logicky, jak by mohl Locus vědět pro kterou trasu zobrazovat graf když jich na mapě může být neomezené množství.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

terzdek

Máte naprostou pravdu. Bylo by super zaškrtávátko "tohle je trasa podle které jedu" :) :) :) Ale, to asi nebude že :)
  •  

Michal.k

#5
Ahoj,

já to řeším tak, že si rozkliknu připravenou trasu, zobrazím si graf a pokud tuto trasu zrovna jedu, tak se mi zobrazuje tečka v grafu, kde se zrovna nacházím. Navigování po trase zapnuté nemám, jenom záznam trasy.  Akorát v této obrazovce neuvidíš nic jiného, než graf (takže ani dashbord, ani pozici na mapě).
  •  

terzdek

Díky moc za info. To je taky dobrý nápad. Koukám, že je nás víc, komu by se hodilo nějaké ultimátní řešení :)
  •