Rozlišení uložené keše na živé mapě

Started by lukasMK, September 13, 2018, 14:05:36

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lukasMK

Dalo by se nějakou ikonou rozlišit na živé mapě, které keše jsou uložené pro offline?
C:geo toto standardně rozlišuje přídavkem ikonky s kazetou.

Často se toto hodí při aktualizaci plánu na nějaký (dříve uložený) výlet, kdy chci vidět, co nového tam naskákalo, co ještě uložené nemám. Celkově to přijde vhod, kdy já mám uložené určité typy keší pro celou republiku (earthky, D1T1 atd...) abych na mapě viděl "ááá tady je keš, kterou mám uloženou a tak mě asi bude zajímat".

Přijde mě i zmatečné (když mám keš uloženou pro offline), že mi locus po kliknutí na živé mapě nabízí keš z živé mapy i z offline a bere to jako dva různé body, přitom je to jedno a totéž?
Možná mě jen nenapadá k čemu to může být dobré tak budu rád za každý poznatek.
  •  

Menion

Zdravím Lukáši,

no je třeba se na to dívat z pohledu primárního účelu Locusu. Tedy v tomto případě aplikace na výlety, která navíc umožňuje ukládat body do složek. Body ve složkách jsou nicméně zcela nezávislé mezi sebou, nikdo přeci nechce mít jen jeden bod pojmenovaný "kemp" v celé aplikaci.
S kešemi je to podobné. K čemu je to u keší dobré? Sám nevím, nic zásadního, nicméně drží to jednotný styl napříč aplikací bez ohledu na to jestli je to kemp a nebo keška.
V tomto případě se to navíc ještě komplikuje další vrstvou v podobě live-mapy z G4L add-onu.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •