Nenacteni

Started by Tomáš Salamánek, August 17, 2018, 11:03:25

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tomáš Salamánek

Ahoj, mám problém s načtením. Končím na téhle obrazovce. Samsung galaxy tab a

  •  

Menion

Zdravím Tomáši,
i po např. několika minutách, aplikace je stále "zaseknutá" na této obrazovce?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Tomáš Salamánek

2ano,bohužel je to přesně tak
  •  

Menion

No pokud by tam byl vysloveně nějaký problém, měla by aplikace vypsat chybu, což se zde neděje.
Takže mi to přijde že se opravdu snaží načíst velké množství dat. To lze kdyžtak "vyresetovat" tak aby se nenačítalo nic. Je nicméně třeba v nějakém správci souborů, jít do adresáře Locus/data/database a zde smazat všechny soubory které začínají tečkou. Pokud nejsou vidět, občas je třeba ve správci souborů zapnout zobrazení skrytých souborů. Pozor, hlavně nemazat waypoints.db a tracks.db!! (možná raději předtím adresář zazálohovat).
Snad se podaří.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download

Tomáš Salamánek

Quote from: menion on August 17, 2018, 12:48:56
No pokud by tam byl vysloveně nějaký problém, měla by aplikace vypsat chybu, což se zde neděje.
Takže mi to přijde že se opravdu snaží načíst velké množství dat. To lze kdyžtak "vyresetovat" tak aby se nenačítalo nic. Je nicméně třeba v nějakém správci souborů, jít do adresáře Locus/data/database a zde smazat všechny soubory které začínají tečkou. Pokud nejsou vidět, občas je třeba ve správci souborů zapnout zobrazení skrytých souborů. Pozor, hlavně nemazat waypoints.db a tracks.db!! (možná raději předtím adresář zazálohovat).
Snad se podaří.


Díky, vypadá to, že nápad zabral. Díky moc
  •