Nejde se mi přihlásit přes Google FB

Started by Antonín Hlavizňa, August 02, 2018, 15:12:35

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Antonín Hlavizňa

Na doporučení kamaráda jsem si nainstaloval placenou verzi (někdy kolem před 14 dny) v té době jsem měl na mobilu (blackberry motion android 7)  i volnou verzi. Vše fungovalo normálně.  Před 2 dny proběhla v mobilu automatická aktualizace locus Pro. A asi ve stejné době jsem odinstaloval Free verzi.  2 dny mi nejde se přihlásit do Locusu ani přes učet nas google ani na FB ... zkusil jsem obnovit tovární nastavení Pro verze a doinstalovat Free verzi. Ani jedno nepomohlo. Nenapadá vás jak postupovat?  Locus Pro normalně funguje ale tím že se nemohu prihlásit - nejdou mi stahnout na wifi mapy Ofline .. a za jeden výlet do Rakouska mi online vyžralo data na měsíc. To je nepoužitelné!!   Pokud mi neporadíte,,, je nějaký limit jak požádat na google play peníze zpět za nefunkčí aplikaci .. nebo je to marný?
  •  

freischneider

Poco F5, Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Android 13
Locus Map 4 Gold (always latest version)
LM4 User-ID: 11cec7cb5  (Devices-ID poco F5)
  •  

Menion

Je to marný Antoníne :). Ne, děláme na tom od včerejška. Přihlášení přes Google účet by snad mělo být v pořádku, nicméně Facebook už jsme snad též zprovoznili. Zítra během dne bude venku opravená verze. Omluva za komplikace!
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •