Jak při plánování trasy zrušit přidávání bodů klepnutím na obrazovku?

Started by wlashack, June 22, 2018, 13:46:16

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wlashack

Zdravím, v manuálu (http://docs.locusmap.eu/doku.php?id=cz:manual:user_guide:tracks:planning&s[]=pl%C3%A1nova%C4%8D) se píše o přidávání bodů v Plánovači toto:
"...klepnutím přímo na mapu (rychlé, ale nepřesné - možnost lze zrušit v menu trasy)

Rád bych to zrušil, snažím se přijít na to, co je tím červeným textem přesně myšleno. Hledám všude možně, ale nedaří se. Poradíte, kde to přesně zruším? Díky.
  •  

Menion

Zkus plánovač > pravé menu > nahoře trošku tajné nastavení > rychlé kreslení (nebo jak je to tam česky).
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  
    The following users thanked this post: roze

wlashack

Díky, přesně jak píšeš, utajené. :) Hledal jsem tam aspoň desetkrát, ale kliknout na ty tři tečky nahoře už mě nenapadlo. Podvědomě jsem předpokládal, že dál už není kam jít. A ono je.
  •  

roze

Chtěl bych to přidávání bodu klepnutím zrušit taky, ale jsem natvrdlý nebo to hledám špatně...
v menu Plánovače trasy mám jen toto:



Poradíte mi?
  •  

wlashack

Jsi dobře, jen ještě klikni na ty tři tečky vpravo nahoře. (to je právě ono "utajení"ˇzmiňované výš)
  •  
    The following users thanked this post: roze

roze

No joooooooo, tři tečky...
já jsem slepý... díky za radu
rychlé kreslení deaktivováno - ufff, kolikrát jsem se s takto nechtěně přidané body do trasy rušil.
Díky za radu.
  •  

Menion

Tak naštěstí je tam celkem dobře funkční zpět/vpřed.

Nicméně tohle mám v plánu brzy předělat a to tří-tečkové menu zrušit. Nejste jediní kdo s ním má probléby :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  
    The following users thanked this post: wlashack