Author Topic: Problém s aktualizací keše  (Read 98 times)

Offline Doggy

• Newbie
  • *
    • View Profile
  • Device: Xiaomi Redmi 3S
Problém s aktualizací keše
« on: September 20, 2017, 14:36:29 »
Dobrý den,
dnes jsem si všimnul jednoho nemilého problému a zajímalo by mě, zda je to globální chyba a nebo jen mám něco špatně ponastavované.
Stáhnu si keše do složky na mapě Locusu přes možnost stáhnout nejbližší, keše pak mám uložené offline v zařízení. Následně u některé z keší na webu změním souřadnice a (nebo) změním či napíšu poznámku a pak v Locusu dám u keše "aktualizovat keš" jenže tady nastává problém, keš nezmění ani souřadnice ani poznámku. Jediné co pomůže, je vymazat keš ze zařízení a znovu nahrát. 
EDIT: Tak jsem si znovu projel nastavení a ono to chyba není, ale je to chytrá položka s názvem "Zachovat data při importu", takže vše funguje jak má, omlouvám se a klidně tento topic zavřete nebo smažte :)
« Last Edit: September 20, 2017, 14:48:26 by Doggy »

Offline menion

• Administrator
  • Professor of Locus
    • View Profile
    • http://www.asamm.com
  • Device: SGS7
Re: Problém s aktualizací keše
« Reply #1 on: September 21, 2017, 09:26:56 »
Zdravím Doggy,
naprosto chápu problém, nicméně nenapadá nás delší dobu co s tím. Problém totiž je, že je nemožné dozvědět se kdy byly informace na webu geocaching.com upravené. Kvůli tomu není možné zjistit, jestli údaje v aplikaci jsou starší nebo novější než ty na webu.
Osobně raději na webu nic neexituju a je klid, nicméně každý jsme zvyknutý na něco jiného ;).
Ideas, wishes, problems
Advanced topics, public discussion, sharing of knowledges, testing beta versions: you're here!