Po importu kešek se nezobrazují, nenaimportují, odlovené

Started by Karel1952, April 19, 2017, 11:10:10

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Karel1952

Pěkný den,
Po importu kešek se nezobrazují již odlovené keše. Jsem asi Lama a chyba je někde v nastavení Locusu.  Verze 3.23.1
Pomůže někdo ?
  •  

Keddie

Používáš Geocaching4Locus? A máš zatrženo v Nastavení - Filtr položku Zobrazit nalezené?

Odesláno z mého FRD-L09 pomocí Tapatalk

  •  

Karel1952

Ano G4Locus používám. A přiznám se, nepamatuji se již, že bych tam něco nastavoval a  vždy to fungovalo.  :)  Zajímavé, nebyla zatržena, ... a již vidím odlovené.  Děkuji za radu.

Nicméně, třeba finálku (kterou jsem ještě neodlovil) tu nevidím a dříve vidět byla.
................. co mne napadá, jediné co jsem teď, když přestaly být vidět odlovené, udělal jinak: vždy před tím jsem používal při importu  "přepiš stávající"   Nyní jsem použil při importu "odstraň vše ve složce"  Tak jdu ještě pátrat v nastavení.
Ještě jednou díky.

  •  

Keddie

To se zkus podívat do Locusu na Nastavení - Geocaching. Je tam položka Automatické načítání waypointů, kde si můžeš zatrhnout, které body se mají načítat. Jedním z nich je i Finální poloha.
  •  

Karel1952

 ::)   .... jsem Lama. Pochopitelně máš pravdu. A v tomto nastavení jsem se kdysi hrabal. Takže jsem to způsobil já. No většinou se to pravda, samossebou nepokazí, ...
Děkuji za ochotu.
  •