Čas k bodu od startu

Started by MartinVA, January 24, 2017, 14:18:25

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MartinVA

Plánoval jsem si trasu na běžkách a vzpomněl jsem si, že jsem její část už jednou jel (měl jsem stejný začátek). Chtěl jsem zjistit jak dlouho jsem jel k bodu, kde se moje plánovaná trasa odpojuje a zjistil jsem, že vyčíst z dříve zaznamenané trasy za jak dlouho jsem dorazil k určitému bodu není vůbec jednoduché.
Zjistím vzdálenosti, nadmořskou výšku, stoupání, klesání, číslo zaznamenaného bodu, ale čas ne.
Nakonec jsem zjistil, že to můžu vyčíst dle vzdálenosti na grafu nebo si dát kola po 1 km a mám to přibližně.
Je to ale trochu kostrbaté, nejde to nějak líp?
  •  

Menion

Zdravím Martine,
nejsnazší řešení je zdá se opravdu přes graf, tedy na kliknou na bod trasy na mapě a v popup okně co vyskočí zvolit "Zobrazit na grafu", což zobrazí graf s čárou pro daný bod. První tlačítko vlevo dole umožní jako spodní osu zvolit čas a pak se u svislé čáry ukáže přesný čas od začátku trasy. Nicméně uznávám, že trošku kostrbaté ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

MartinVA

Já to našel!!! Na detailu bodu trasy je čas vytvoření, takže paráda, dá se to odpočítat. Ne, že bych to potřeboval tak přesně, ale potěší to  :). Menione, díky za Vaši práci.
  •  

Menion

Za málo :). Nepovažuji to zrovna za ideální řešení ale čas od času když jsou tyhle hodnoty potřeba, tak se k nim dostat dá. Ať slouží.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •