Lze fotit při spuštěném Locusu?

Started by Horalka, January 19, 2017, 19:19:41

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Horalka

Situace: jdu na běžkách, nechám se navigovat Lucusem, z kapsy mi pěkně hlásí kdy kde odbočit, paráda. Občas narazím na pěknou scenérii, vytáhnu telefon z kapsy, přepnu na foťák (mám ikonu foťáku v pravém panelu na hlavní locusí obrazovce), vyfotím. Dám tlačítko "zpět" na mobilu a dostanu se někdy na domovskou obrazovku, někdy zpět do Locusu, ale nadefinovaná navigace vždy zmizí a musím jí znova ručně nastavovat, což je teď v tom mrazu hrůůza :-). Mám zaškrtnutou volbu "Locus jako služba".
Prosím existuje nějaký fígl, aby mi i po focení zůstal Locus zapnutý i s navigací?
Díky.
  •  

Dan S.

Myslím, že problém bude v telefonu. Pokud si dobře pamatuji, tak mi při navigaci fotoaparát normálně funguje, bez ukončení navigace.
Locus Pro
  •  

Bucky Kid

#2
Jojo jestli se po přepnutí do jiné aplikace a zpět Locus komplet znova startuje potom to znamená že byl během focusu v jiné aplikaci ukončen systémem, s největší pravděpodobností v důsledku nedostatku volné paměti. Tohle mi dělal starý telefon a bylo to dost zdržující. Dá se to trochu optimalizovat vyladěním jádra respektive snížením mezních hodnot pro low memory killer ale moc s tím nenaděláš. Pomohla by jedině úprava Lcusu tak aby se po ukončení na pozadí ukládal/obnovoval stav jednorázové navigace stejně jako se ukládá stav záznamu trasy, ale nejlepší by samozřejmě byl přechod na telefon s větší paměti. Nedostatek RAM pro práci s vícero app současné je obecně problém.
  •  

Horalka

Díky oběma za odpovědi. Ano, záznam trasy naštěstí zůstává. Hmm, s telefonem toho asi už moc nevykouzlím, s tou pamětí mám celkem problém, mám tam toho moc a všechno potřebuju a nový zatím neplánuju.
  •